Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondjam anyám szeretöjének...

Megmondjam anyám szeretöjének a feleségének, hogy csalja a férje?

Figyelt kérdés
Nyilván tudom, hogy nem az én dolgom. Visszont az a helyzet, hogy anyám már évek óta csalja apámat ezzel a férfival és mivel rossz a kapcsolatuk meg is értem. Már szóltam róla apámnak, de úgy tesz mint aki nem fogja fel.Ami főleg zavar, hogy anya mindig tőlem kér segítséget pl alibit hogy velem volt stb és nagyon megterhelő hazudni apámnak és még nagyon szereti megosztani velem a "részleteket" megkértem már ne csinálja, de nem nagyon érdekli. Meg még előttünk szokott a csávóval csókolózni és elvárja, hogy jó pofát vágjunk hozzá.Nagyon sajnálom már a csávó feleségét is főleg, hogy nagyon sok mindent tudok róla mert anyámnak elégé lepcsés a szája. ( pl hogy szülés utáni depressziója volt) Szóval ezek infók alapján feltudom keresni. A kérdés elmondjam-e a nőnek? Ha igen hogyan?

márc. 20. 14:27
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
72%

A tudtod nélkül csinálja? Most akkor az is baj?

Egy dolgot tehetsz, nyomatékosítod anyádban, hogy nem akarod tudni, látni, asszisztálni főleg nem.

A többibe ne szólj bele.

márc. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
54%
10, Kerdezo: latod, a kutyat nem erdekli. Itt is mindegyik inkabb falazna hozza, nyilvan ok is hasonloan nyomjak az ipart. ;-) Ugyhogy tok mindegy, szolsz vagy nem, attol meg ugyanugy csinalni fogjak tovabb, max. te leszel a mumus. Inkabb szolj anyadnak, hogy vegyen vissza, mert nem vagy kivancsi se az eloadasukra, se az elmenybeszamoloira.
márc. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
27%
Azt kéne már elfogadni, hogy az anyád az anyád, nem a haverod vagy a barátod. És valószínűleg nem is ismered emberként, csak anyádként. Gyerekeként neked nincs közöd a viselt dolgaihoz (elég nagy baj, hogy előtted csinálja). Idegenéhez meg főleg nincs. Ezért felesleges elmondani. Vagy amúgy is tudja, vagy úgyis kiderül. Ha egy barátnőddel történne ez, akkor talán más kérdés lenne, de így felesleges beleavatkozni.
márc. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
29%
Inkább anyádnak mondd meg, hogy ha már prostituált, legalább keressen pénzt is vele.
márc. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
77%

"Személy szerint, ha ilyen helyzetben lennék örülnék, ha valaki szólna, hogy csal a férjem."


Vagy nem. Tudod, sokszor tisztában van vele a megcsalt, de nem érdekli. Sokan nem akarnak lépni se. Ha szembesited a ténnyel, akkor azt várod, történjen valami. Egyáltalán nem biztos hogy történik is. Anno én elmondtam apámnak, hogy a felesége csalja. Azóta nem beszélünk, ennek kb 30 éve. Ők még mindig boldog házasok

márc. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
88%

Volt egy car kapcsolatom. Már lassan kezdett vége lenni.


Ekkor fehívott egy csaj ismeretlenül, és elmondta hogy férje, és az én párom szeretők. Szembesítettem az infóval a párom, aki nem is tagadta. Én otthagytam a párom emiatt (is). Az "ismeretlen" csaj is elvált idővel. Vele viszont a mai napig jo barátok lettünk, néha még dugtunk is :D


Szóval én jobban jártam... :D

márc. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
35%
Ne avatkozz bele.
márc. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:
Pont az hogy a nő nem tud róla anyám meg röhög a próbálkozásain. Mellesleg folyamatosan a csávó durkál az én és öcsém életében. Valamint valahol picit fáj is hogy nekem tudnom kell eről, de a csávó gyereke meg persze semmit nem tud erről.
márc. 20. 16:21
 19/46 anonim ***** válasza:
88%
Anyad nagyon tapintatlan veletek... Ha mar csinalja, ne hangoztassa elottetek, sot ne toled kerjen alibit...
márc. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
27%
Ne mondd el neki. Ez anyukádra és apukádra tartozik. A helyedben viszont megmondanám anyunak, hogy nem leszek alibi és ne is számítson rám ebben a témában.
márc. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!