Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondjam anyám szeretöjének...

Megmondjam anyám szeretöjének a feleségének, hogy csalja a férje?

Figyelt kérdés
Nyilván tudom, hogy nem az én dolgom. Visszont az a helyzet, hogy anyám már évek óta csalja apámat ezzel a férfival és mivel rossz a kapcsolatuk meg is értem. Már szóltam róla apámnak, de úgy tesz mint aki nem fogja fel.Ami főleg zavar, hogy anya mindig tőlem kér segítséget pl alibit hogy velem volt stb és nagyon megterhelő hazudni apámnak és még nagyon szereti megosztani velem a "részleteket" megkértem már ne csinálja, de nem nagyon érdekli. Meg még előttünk szokott a csávóval csókolózni és elvárja, hogy jó pofát vágjunk hozzá.Nagyon sajnálom már a csávó feleségét is főleg, hogy nagyon sok mindent tudok róla mert anyámnak elégé lepcsés a szája. ( pl hogy szülés utáni depressziója volt) Szóval ezek infók alapján feltudom keresni. A kérdés elmondjam-e a nőnek? Ha igen hogyan?

márc. 20. 14:27
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Ezt csak belemagyarázod. Ha nem az anyjáról lenne szó, hanem egy barátnőjéről, egyből más lenne a hozzáállás.
márc. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:

#39 Pont ez az, hogy én már beszéltem apával, de anyám nem és ezért kell neki az alibi tőlem. Ami sokszor kellemetlen és így is veszekednek miatta csak még én is bele vagyok keverve mert apám azt hiszi miattam van el olyan sokáig.


Amúgy annyira nem érdekel, hogy utána én leszek a .... Visszont az igen, hogy ezek miatt én hátrányba vagyok.

Pl: barátokkal voltam mikor apám felhívott, hogy velem van-e anyám és hogy mikor érünk haza. ( a többiek csak röhögtek)

Ja és bűntudatom van persze ha meg nem teszem anyám érzelmi zsarol.

Meg persze a nőt is sajnálom mert anyám vissza mondja amit a férfi mond róla.

Az eddigi válaszokat meg köszönöm ❤

márc. 21. 12:51
 43/46 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb lenne anyáddal tisztázni a helyzetet.

Ha felvilágosítod a szerető feleségét, lehet, hogy ők elválnak, így a faszinak több ideje lesz anyádra, falazhatsz 3x ennyit,apád meg 3x ennyit csinálhat úgy, mintha nem tudná.

márc. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
56%
#42 Oszt kit érdekel, ha érzelmileg zsarol? Zsaroljon csak, nem kell engedelmeskedni neki.
márc. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Azt veszik hülyére, aki hagyja.
márc. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Úgy is el fogod mondani, majd írd meg mi lett kíváncsi vagyok.
márc. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!