Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondjam anyám szeretöjének...

Megmondjam anyám szeretöjének a feleségének, hogy csalja a férje?

Figyelt kérdés
Nyilván tudom, hogy nem az én dolgom. Visszont az a helyzet, hogy anyám már évek óta csalja apámat ezzel a férfival és mivel rossz a kapcsolatuk meg is értem. Már szóltam róla apámnak, de úgy tesz mint aki nem fogja fel.Ami főleg zavar, hogy anya mindig tőlem kér segítséget pl alibit hogy velem volt stb és nagyon megterhelő hazudni apámnak és még nagyon szereti megosztani velem a "részleteket" megkértem már ne csinálja, de nem nagyon érdekli. Meg még előttünk szokott a csávóval csókolózni és elvárja, hogy jó pofát vágjunk hozzá.Nagyon sajnálom már a csávó feleségét is főleg, hogy nagyon sok mindent tudok róla mert anyámnak elégé lepcsés a szája. ( pl hogy szülés utáni depressziója volt) Szóval ezek infók alapján feltudom keresni. A kérdés elmondjam-e a nőnek? Ha igen hogyan?

márc. 20. 14:27
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
66%
Ne!
márc. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
53%

Persze.

Te leszel a szarkeverő!!!

márc. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
64%

Ne!

Semmit nem segítesz, senkinek.

márc. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
34%
Igen, mindenkeppen! Vallalni kell a felelosseget! ;-)
márc. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
86%
Ha anyádnak igénye van egy szeretőre, és etikailag neki láthatólag bele is fér, akkor ha megmondod, és megkevered a szart, akkor is lesz majd másik..
márc. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
57%
Anyád is megéri a pénzét. Amúgy ne, semmi közöd hozzá, és anyádnak is mondd meg, hogy semmi közöd a k*rválkodásához.
márc. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
85%

A felelősséget a tett elkövetőjének kell vállalnia, nem egy kívülállónak.


Azonban a kérdezőnek joga van nemet mondani, hogy semmiféle simlításban és falazásban nem kíván részt venni. Nem kell árulkodni, de el kell határolódni.

márc. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
56%

4,hát ne haragudj, de ha egy kis csitri megtalál egy nőt egy mesével, a férj úgy kidumálja, mint a sicc.

Egyébként, apád tudja és nem érdekli. Anyádnak is megfelel így, a harmadik félről nem tudsz semmit,lehet a nő szemet húny, mert egyébként mindent megkap otthon, vagy ő is orrba-szájba csalja, vagy ha kiderül, elválnak, ott marad egyedül kisgyerekkel.

Ne szólj bele a felnőttek dolgába.

márc. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
41%

Gyerekként sürgősen felejtsd el ezt a tájékoztatási kényszeredet! Anyád és apád megegyezett valamiben. Te meg egy erkölcsrendész vagy ami szerintem undorító dolog.


Ha mégis egy kotynyeles liba akarsz lenni akkor csinálsz kamerás bizonyítékot és eljuttatod a feleségnek. Ezért ne várj köszönetet.

márc. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem érti ezt meg és van,hogy a tudtom nélkül csinálja ezt és én érzem tőle magam rosszul.Tudnék képi bizonyítékot is mutatni ami csak nem annyira ki magyarázható.1 gyerekük van az is 35 éves szóval már nem mérv adó elvileg a ház miatt nem akar elvállni. Személy szerint, ha ilyen helyzetben lennék örülnék, ha valaki szólna, hogy csal a férjem.
márc. 20. 14:54
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!