Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácsot várok, nem lepontozás...

Tanácsot várok, nem lepontozást. Aki járt vagy volt hasonló helyzetben? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Most lesz 3 éve,h együtt vagyunk a párommal. Amikor megismerkedtünk minden szupi volt jöttünk,mentünk és szerettük egymást nagyon. A barátnőm szerint minta pár voltunk. Aztán jött a pici lányunk (16hó) azóta valami megromlott,vagy kiégett egyszerűen eltünt a vágy, az együtt éléls....nem érzem,h mellettem van. ő éjszaka dolgozik ,hozzáteszem amikor megismerkedtünk akkor is ugyan ezen a munkahelyen volt szóval nem változott semmi a melóval kapcsolatban. de most az életünk ebből áll: éjel dolgozik,nappal alszik max. 1-2óra vagy még ennyi se amikor találkozunk. Elhiszem,h fáradt meg aludni is kell és már beszéltem vele erről,h hiányzik egy ölelés,egy kedves szó....hiányzik a régi énje de ez csak pár napig tart utána folytatódik minden előlről. nagyon egyedűl érzem magam és sajna már megfordúlt a fejembe,hogy ismerkedni fogok és ha ugy alakul.....Pedig szeretem és szeretném ha megváltozna de nem tudom mit tegyek.
2010. okt. 27. 12:07
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Ez nem nyafogás ,nem erről van szó és elhiheted,hogy én is mennék már dolgozni de ketten akartunk a gyereket és ugy gondolom ez így a normális,h dolgozik. amugy meg nem nagyon osztoszkodik a fizetésével. amit én kapok az mindnenki pénze de az ővé csak az övé. gyereknek mindent megad. Csinosítás meg volt. hétfőtől-hétfőig munka van olyan a munkahelye és most szabi sincs.
2010. okt. 27. 12:19
 12/22 A kérdező kommentje:
12.18-as akkor ugylátszik egycipőben járunk és örülök,h valaki érti a problémámat. és nem házasodtunk össze. nem tudom ki,hogy érezne ha nem kapja meg azokat a dolgokat amikre szükség van egy kapcsolatban. biztos vagyok benne,h másnél keresné. mondtam neki,h a fogamat is meg kéne csináltatnom erre a válasza az volt,hogy mossam rendesen. ennyi..........
2010. okt. 27. 12:22
 13/22 anonim ***** válasza:
25%

Az első válaszoló nagyon okos.. Gratulálok, hogy ennyire érdemleges válaszokat tudsz adni az ember kérdéseire. Nem tudom te hogy vagy vele, de nekem a pofámról lesülne a bőr, ha látatlanban ilyet mernék mondani egy elkeseredett anyukának. De nagyon kemény vagy és "menő" kedves első! Én is egy év után szültem meg a babánkat és 8 éve együtt vagyunk...

De mindegy... Komolyra fordítva a szót!

Én megpróbálnék vele komolyan leülni és beszélni. Megmondanám neki, hogy legyen szíves (ha megoldható) kivenni egy nap szabadságot, a babát elvinni a nagyszülőkhöz, és kettesben, négyszemközt mindent szépen átbeszélni. Megpróbálnám megtudni, hogy mi az oka a lelketlenségének, hogy miért nem foglalkozik a családjával. Természetesen azt is megmondanám neki, hogy megértem, hogy fáradt és tudom, hogy biztos nehéz ilyen munkabeosztásban mindenhol tökéletesen ott lenni és tökéletesen viselkedni. Rákérdeznék, hogy mondja meg őszintén, van- e valami más a háttérben, vagy tényleg csak a fáradtság. Egyszerűen mond el neki, hogy neked is, de legfőképpen a pici gyermeketeknek szüksége van rá, és te nagyon szeretnéd, hogy újra kiegyensúlyozott család lehessetek. És megnyugtatásképpen: Minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek, változások, amiken, ha jól kezeljük a problémákat, igenis túl lehet lépni! Ha a szeretet/szerelem nem hiányzik, csak laposabb, hétköznapibb lett a dolog, akkor biztos vagyok benne, hogy találni fogtok megoldást, de ehhez mindketten kelletek majd! Én szurkolok nektek!

2010. okt. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
10%
Ne haragudj meg a válaszomért, de a párod egy nagy bunkó.
2010. okt. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
64%
Ha te az a típus vagy, aki ha nem kap meg "valamit"akkor megy és máshol keresi, akkor qrvára nem kellett volna gyereket szülnöd még.Vagy maradsz majd ebben a kapcsolatban, és közben félrejárogatsz szexelni?Szép kis családba született a pici...
2010. okt. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
kedves 12.25-ös. Köszönöm a tanácsodat és örülök,h ezeket gondolod és le is írtad. Mindent elmondtam már neki és ahogy leírtam ezek pár napig tartanak ill. pár napig max.2-3hétig újra a régi és rózsaszín felhő de utána ismét felébredek és a csúf valóság. persze meg fogom próbálni újra a beszlélgetést,remélem lesz is sikere.
2010. okt. 27. 12:30
 17/22 A kérdező kommentje:
12.27..... nem az vagyok aki ha nem kap meg valamit akkor máshol keresi,de még elég fiatal vagyok és hidd el nagyon is jó helyre született a baba!!!!!!!!!! It nem holmi szexről van szó,hanem ahogy a párom viszonyúl a dolgokhoz....de mind1 is nem neked fogom ezeket leírni mert látom nem érted.
2010. okt. 27. 12:32
 18/22 anonim ***** válasza:
20%

Az utolsónak annyit, h. szerintem ez nem most kezdődött és nem értem a sok rosszindulatú válaszolókat, h. miért beszélnek így.Lehet persze a kérdező is hibás,de az érthetetlen h. miért csak ő lenne a hibás, a férfi is ugyan olyan hibás.Ő is akarta agyereket akkor meg méginkább szeretnie kellene és foglalkozni a feleségével, hisz az ő gyerekét szűlte meg.

AMúgy nálunk még nincs gyerek,de mi az első hónap után összeköltöztünk h. tudjuk mire számíthatunk a későbbiekben.Igaz már nem olyan heves és szenvedélyes a kapcsolatunk,de nálunk minden nap van öszebújás, csók, ölelés...Igaz még csak lassan 2 éve h. együtt vagyunk,de sok olyan pár van akik már fél év után nem csinálnak szinte semmit.Beszélgess vele, és ne térjen ki azzal h. fáradt.Te is fáradt vagy és egy család vagytok.Ketten vállaltátok a gyereket és jó mond meg neki h. jó lenne ha igazi apja lenne a

gyereknek és nem csak egy donor aki hozzájárult a gyerekhez.

2010. okt. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
köszönöm kedves utolsó:)
2010. okt. 27. 12:38
 20/22 anonim ***** válasza:
Nekem ráment a házasságom. Igen, tök szar a tudat, hogy értünk dolgozik, meg minden, meg nálunk sem változott semmi, de a gyerek ott van, és azóta valahogy más minden. Mi kettesben semmit sem csináltunk már, és egyszerűen kihűltek az érzéseim iránta. És aztán meg jött is más, szóval én nem tudtam tartani azt az állapotot :-(((
2010. okt. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!