Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácsot várok, nem lepontozás...

Tanácsot várok, nem lepontozást. Aki járt vagy volt hasonló helyzetben? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Most lesz 3 éve,h együtt vagyunk a párommal. Amikor megismerkedtünk minden szupi volt jöttünk,mentünk és szerettük egymást nagyon. A barátnőm szerint minta pár voltunk. Aztán jött a pici lányunk (16hó) azóta valami megromlott,vagy kiégett egyszerűen eltünt a vágy, az együtt éléls....nem érzem,h mellettem van. ő éjszaka dolgozik ,hozzáteszem amikor megismerkedtünk akkor is ugyan ezen a munkahelyen volt szóval nem változott semmi a melóval kapcsolatban. de most az életünk ebből áll: éjel dolgozik,nappal alszik max. 1-2óra vagy még ennyi se amikor találkozunk. Elhiszem,h fáradt meg aludni is kell és már beszéltem vele erről,h hiányzik egy ölelés,egy kedves szó....hiányzik a régi énje de ez csak pár napig tart utána folytatódik minden előlről. nagyon egyedűl érzem magam és sajna már megfordúlt a fejembe,hogy ismerkedni fogok és ha ugy alakul.....Pedig szeretem és szeretném ha megváltozna de nem tudom mit tegyek.
2010. okt. 27. 12:07
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
utolsó..sajnálom,h ugy alakúlt,én még azért nem adom fel.
2010. okt. 27. 13:51
 22/22 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha nem vagy férjnél, ennél már csak rosszabb jön:

*amit én kapok az mindnenki pénze de az ővé csak az övé*


Szóval te tartod fenn a családot, ő meg spórol? Ha tönkremegy a kapcsolat és szétmentek, egy filléred nem lesz, eltartottad x ideig és semmit nem kapsz cserébe. Ha házasok lennétek (de ezt nem írtad vagy nem figyeltem), közös lenne minden jövedelem, függetlenül ki mennyit keresett, és váláskor a fele illetne. Enélül semmi nem jár.


Tudom, nem ez volt a kérdés, és biztos sokan lepontoznak, hogy a válásról beszélek - nem bíztatlak erre, szó nincs ilyesmiről, de mivel már ismerkedésen gondolkozol, szerintem jó, ha tudod, hogy ez hogy megy gyakorlatban.

2010. okt. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!