Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis történhetett valami a...

Mégis történhetett valami a nevelt lányommal?

Figyelt kérdés

A nevelt lányom szakított a férjével és elkezdődött a szokásos sárdobálás. A férje is mondott róla olyan dolgokat amiket nem rudott megcáfolni, aztán hirtelen előállt azzal, hogy őt megpofozta meg megverte a férje. Őt ismerve ez elég nehezen hihető, mert nehéz,hisztis természet, és én anno a saját bőrömön is tapasztaltam, hogy ha rászoltam akkor azt mondta az anyjának, hogy kiabáltam vele, ha rákiabáltam akkor megvertem, ha véletlenül neki mentem akkor direkt fellöktem és hasonlók, és elég sokat veszekedtünk miatta a feleségemmel...

Szóval nem nagyon hitt neki senki és többen mondtuk is neki, hogy állítsa le magát és ne vádaskodjon ilyesmivel bizonyíték nélkül,pont a válás időszakában, mert átlátszó. Ezt abba is hagyta, de aztán a váláskor mindenről lemondott a férje javára, nem kérte semmiből a részét. Kérdeztük, hogy miért, és azt mondja, hogy mert az exférje többet dolgozott meg többet kereset, jobb ez így...Mondom neki, hogy a múltkor még bántalmazással vádokta most meg mindenről lemond a javára, annyit mondott, hogy azt csak idegében mondta.

Mi történhetett?


ápr. 30. 18:20
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
19%

Csak annyi a baj a nevelt lányoddal, azért nem vagy képes iránta empátiára mert nem a biológiai lányod. Ennyi a hibája!

Ez az írásodból süt, ha ki sem mondod, az iranta való ellenszenv es gúny. Vegulis az hogy bantalmazták, neked egy lehetőseg volt, hogy ráfogd , hogy hazudik, hogy akkor a te múltbeli “túlkapásaid” amiket mondott rád ugyanúgy hazugságnak tűnjenek.

Ez egy anonim oldal es ha megis ide írtál az “igazadat” keresve, gondolom még magadnak is hazudsz, ami a jóindulatod illeti iránta!

Te kitámadtad, hogy hazudik, biztos nem verte a férje! Meg hogy nem szep, hogy bizonyítek híján hazudik!

Nem mindig marad folt es csík egy ütés, hajtépés, rúgás után.

Milyen bizonyítekra gondolsz?

Hogy ha valaki keszul megütni kapja elő a kamerajat is filmezze, hogy te hidd el? Van erre ideje es mersze es ki vagy te, hogy te mindent megcáfolsz, mert most végre meg tudod torolni a múltat!

Nem kicsit vagy aljas hallod e, de minden az életben visszajár, ne felejtsd el!!!

ápr. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
33%
És még van képed ide írkálni báránybőrbe bújt farkasként, atyaisten szállj le a földre!
ápr. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
65%
Azert nem kérte semmiből a reszet mert nem állt mellette senki es senki se hitt neki, úgy latszik mindenkit sikeresen hangoltal ellene! Nem volt ereje harcolni!
ápr. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
29%
21-22.: Nekem a kérdésből nem tűnik úgy, hogy ok nélkül lenne neki ellenszenves a nevelt lánya. Őt is vádolta alaptalanul. Nem lehet készpénznek venni, hogy bántotta a férje, azok után pláne nem, hogy már többször hazudott hasonló ügyekben. Nem tűnik a kérdező aljasnak szerintem.
ápr. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
0%
Biztos hazudott?
ápr. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
78%

25.: Honnan tudjuk, ki hazudott? Ismered őket? Van bizonyíték arra, amit állít?

Nem biztos, hogy hazudott, de ha igaz is, nem bizonyítható semmi. Innentől fogva perelhető rágalmazásért.

Sajnos sok családon belüli erőszak azért nem válik büntethetővé, mert tanú nincs, hangfelvétel, videófelvétel nincs és kisfokú a bántalmazás, nem is lehet látleletet venni. Egy kisebb pofonnak vagy hátbaverésnek, lökésnek nem lesz nyoma.

ápr. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
49%

24 es, miert gondolod holtbiztosra, hogy a kérdezőt alaptalanul vadolta a nevelt lánya?

Mert ő mondja? A fogalmazása elárulja az igazi érzéseit.

Nemhiaba vannak teli a hírek a mostohák általi bántalmazással. Persze hogy tagadja, hogy bantotta! Csak engem nem lehet átverni!

Nekem tiszta sor, hogy ez az ember hazudik, es minden alkalmat megragad, hogy rágja a nevelt lánya becsületét!

ápr. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
50%

“ha rászoltam akkor azt mondta az anyjának, hogy kiabáltam vele, ha rákiabáltam akkor megvertem, ha véletlenül neki mentem akkor direkt fellöktem és hasonlók”


Szóval elismeri a kérdező, hogy kiabált vele - oké, erre mondhatjuk, hogy melyik szülő nem kiabál, de a kérdezőből nem árad igazi szülői érzés. A rászólás vs kiabálás szerintem relatív, ő akár érezhette kiabálásnak is. Az meg, hogy “véletlenül nekiment”, érdekes, nem tudom, milyen gyakran történt ez.


Plusz valóban a nő ellen hangolt mindenkit most, amikor lehet, hogy segítségre lett volna szüksége.


Meg h a férj olyanokat mondott,

amit a nő nem tudott cáfolni: mik ezek a szörnyű dolgok? és miért/hogyan kellett volna ezt megcáfolni?

máj. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
15%

Jajjj hagyjuk már ezeket a dumákat... Idejött egy férfigyűlölő kis feminista, aki számára egy nő szava automatikusan bizonyító erejű, még akkor is, ha az a nő éppenséggel egy hazug.


Ó szegény áldozat brühühü nem hisz neki sem. A szemét környezete hazugnak tekinti, csak mert folyamatosan hazudozik, milyen igazságtalan dolog már ez?

máj. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
46%

29.: Nem biztos, hogy feminista a kommentelő.

Amúgy az is lehetséges valóban, hogy a kérdező is bántotta a nevelt lányát. Mint ahogy az ellenkezője is. Ide bárki leírhat bármit. Bizonyíthatatlan.

máj. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!