Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi történhet a lányommal?

Mi történhet a lányommal?

Figyelt kérdés
Bemegyek a szobájába ,fejhallgató a fején és csak ül a padlón, és nézi magát a tükörben csöndben moccanás nélkül, aztán megint bemegyek és felfelé néz a plafonra ugyanígy teljes csöndben. Ilyenkor sose szólok hozzá mert tudom úgysem mondja el mi a baja. Furcsa szokásai pótcselekvései vannak mindent megfog és van hogy vissza vissza lépeget. Sok mindent át élt élete során azt tudom sajnos nem volt valami fényes életünk.

2017. ápr. 1. 21:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Kényszerbeteg? Autisztikus? Depressziós? Kamasz?
2017. ápr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Na na...

Nincs semmi baja.

Én konkrétan képes vagyok 2 órán át sétálni le föl egy kis szobában..vagy csak fekszem az ágyamon és a menyezetet bámulom...ilyenkor kifejezetten irritál ha bárki szól hozzám. Miért? Egyszerűen néha jól esik kizárni mindent és mindenkit egy kis időre és gondolkozni...

2017. ápr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Estádio de Felchút ***** válasza:
23%
Kékbálnázik.
2017. ápr. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is csinálok ilyeneket, még sincs semmi bajom.
2017. ápr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, és ennek oka az hogy ilyenkor tudok normálisan, nyugodtan gondolkodni a dolgaimon, ilyenkor tudok kikapcsolni, és ilyenkor tudom aránylag rendbe tenni azt a kuszát ami a fejembe van. Nekem sem egyszerű az életem, sokszor lefekszek a padlóra egyrészt mert jót tesz a hátamnak, másrészt mert teljesen kitudom kapcsolni magam és olyankor még ha ébren is vagyok kitudom magam pihenni 10-20 perc alatt.
2017. ápr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%

Csak akkor csinálja ezt ha bemész?

Lehet, hogy csak előtted teszi az agyát.

2017. ápr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
15%

Lehet depressziós, vidd el egy pszichiáterhez.

Csernus Imrét és Dr. Hannibal Lectert tudnám javasolni, de sajnos ő most nem Amerikában tartózkodik :/

2017. ápr. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
83%
En egy paphoz vinnem el. Maga a demon szalta meg. A lanyodnak semmi baja. Ilyenek a mai fiatalok. A zene magaval ragadja...:D ilyen egyszeru ;)
2017. ápr. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Beszéltél már vele arról, hogy mit gondol az életről? Honnan jövünk, mi dolgunk lehet, hova tartunk, mi marad utánunk stb.? Szerintem csak válaszokat keres olyan kérdésekre, amelyekkel manapság az átlagember balga módon nem foglalkozik. Beszélgess el vele! Ne azzal kezdd, hogy érezteted vele azt, hogy szerinted valami baj van vele. Hanem azzal, hogy elbeszélgetsz vele ilyen tényleg fontos dolgokról. Az, hogy feltetted ezt a kérdést, arra enged következtetni, hogy nem ismered a lányodat. Ez nem baj, sokan vannak ezzel így, és nem is kell okold magad ezért, ha hibás is vagy, akkor sem kizárólag a te hibád. De, ha meg szeretnéd ismerni a gyermekedet, arról beszélgess vele, hogy milyennek látja a világot, ennél fontosabb nincs is. Nekem a leírásod alapján úgy tűnik, hogy más perspektívából látja a dolgokat és a mélyebb összefüggéseket keresi, ez egyáltalán nem baj.
2017. ápr. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
57%
En nem ertem mi van veletek ? Valaki furcsan viselkedik egy kicsit is... tipikus ez a duma itt a gyik-on :D...beteg, vidd orvoshoz, stb Az is lehet, hogy csak egy fiu van a dologban. Valami "lehet", hogy tortent...esetleg megbantotta. Csak le kell ulni es megbeszelni a problemakat nem kell egybol futni az orvoshoz.
2017. ápr. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!