Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis történhetett valami a...

Mégis történhetett valami a nevelt lányommal?

Figyelt kérdés

A nevelt lányom szakított a férjével és elkezdődött a szokásos sárdobálás. A férje is mondott róla olyan dolgokat amiket nem rudott megcáfolni, aztán hirtelen előállt azzal, hogy őt megpofozta meg megverte a férje. Őt ismerve ez elég nehezen hihető, mert nehéz,hisztis természet, és én anno a saját bőrömön is tapasztaltam, hogy ha rászoltam akkor azt mondta az anyjának, hogy kiabáltam vele, ha rákiabáltam akkor megvertem, ha véletlenül neki mentem akkor direkt fellöktem és hasonlók, és elég sokat veszekedtünk miatta a feleségemmel...

Szóval nem nagyon hitt neki senki és többen mondtuk is neki, hogy állítsa le magát és ne vádaskodjon ilyesmivel bizonyíték nélkül,pont a válás időszakában, mert átlátszó. Ezt abba is hagyta, de aztán a váláskor mindenről lemondott a férje javára, nem kérte semmiből a részét. Kérdeztük, hogy miért, és azt mondja, hogy mert az exférje többet dolgozott meg többet kereset, jobb ez így...Mondom neki, hogy a múltkor még bántalmazással vádokta most meg mindenről lemond a javára, annyit mondott, hogy azt csak idegében mondta.

Mi történhetett?


ápr. 30. 18:20
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
57%
38 as, ne gyere te itt nekem az áltudomanyos megközelítéseiddel, te itt ram akarod fogni ilyen pszeudo tudomanyos szavakkal, hogy en vagyok a beteg, nem te, aki valaszolgat sajat magának másik kontóról!
máj. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
64%

41-es: 24 órán belül másodszor futok bele abba, hogy valaki azt hiszi, a kérdező maga vagyok. Nos, nevetnem kell sok kommentelő paranoid, buta feltételezésein.

Amúgy egyértelmű, hogy te eléggé műveletlen is vagy túl az agressziódon. Inkább legyek "áltudományos", mint arrogáns és műveletlen.

máj. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
0%

Nem jött össze neked itt a szep bemutatkozásod, sajnalom, ahol te vagy a harmat es a szentlélek, csupa jószándék!

Pedig itt meglett volna a lehetőség, hogy elhitesd másokkal, hogy gyémánt vagy es szep belsőd van de ilyen vagy te, nem tehetsz róla!

Bezzeg a lany a patás ördög! Egy hazug!

Hat félrement a kérdés, az biztos!

máj. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
31%

#33 az “egyik lehetséges forgatókönyv”? Oké, legalább egy másik, alternatív forgatókönyvet vázolj fel, hogy miért mond le valaki a munkával megszerzett keresményéről (mert annyi minimum járna neki, hiszen dolgozott).


Az meg, hogy nem szereti a nevelt lányát, az nyilván benne van a pakliban (bár vicces, ahogy írod, hogy szegény kérdező “kapott” a nővel egy gyereket-neki felnőttként volt választása, a gyerek meg “kapott” egy nevelőapát,

és neki nem volt választása).


De azt nem értem, ha kirepült a lány a fészekből, saját élete van, “nevelőapuka” miért vájkál könyékig az életében? Minek szól bele az életébe? Miért minősíti hazugságnak a lány kijelentését? Velük élt? És mondhatod persze, hogy lehet, hogy az ő esetében hazudott, de még ha ez igaz is, abból miért vezeti le, hogy ezúttal

nem igaz? Ha azt mondod, hogy minden családban van kiabálás,

akkor fogadd el azt is, hogy hazugság is előfordul minden családban, én is hazudtam, titkolóztam gyerek-és kamaszkoromban néhányszor. Neki nem lehet elnézni, ha esetleg hazudott/hisztizett/túlzásokba esett? Csak a kérdezőnek a kiabálást?

máj. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
40%

Azert minősíti hazugságnak, mert ez adott neki egy támadási lehetőseget es ezaltal igazolni akarta, hogy a múltban ő sem verte, hanem véletlenül nekiment! Tehat a lenyeg volt h beszennyezze, hogy ő is ártatlannak jöjjön ki a férj mellett.

Nincs mit ezen sokat gondolkodni!

A baj az, h a lany anyja nem vedte a lányát ! Itt ő volt a kulcsember, nem ez a csúszómászó!

máj. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!