Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Majd' beleörülök,...

Mit tegyek? Majd' beleörülök, hogy vmi baja van, de ő utál engem. Ennek ellenére sem tudom elfelejteni.

Figyelt kérdés

A történet nagyon hossz, tele mindennel,amivel csak lehet. A lényeg, h kb egy évvel ezelőtt megismerkedtem,barátok jóvoltából egy sráccal, Egy ideig úgy ment, h mindketten tetszünk a másiknak és, h lesz vmi közöttünk. Aztán másik barátnője lett(azóta szakítottak)...

A fiúval ezekután nagy harba kezdtünk, csipkelődések, beszólogatások, áhh úgy érzem nevetséges vagyok, ha ezekre gondolok. Nemrég egy közös bulin voltunk ezzel a sráccal. Egész jól ment minden(bár a beszólogatások mindkettőnk részéről megvolt)nah, de nem is ez a lényeg. A buli után pár héttel megtudtam, h azt mondta rólam: "rühell engem és nem szeret akk menni bulizni, ha én is ottvagyok, mert beszólogatok neki" persz ő nem nekem....áhh dehogyisnem. Próbálom őt levegőnek nézni, de nem megy. ha hozzámszól ezerrel ver a szívem. És akkor végig kellett néznem , ahogy táncolt egy másik lánnyalm tapizta stb...

Most pedig azt látom neki kiírva msnen, h beteg. A szívem szakad meg, hogy beteg. Olyan jó lenne most megölelni, szeretgetni. Tényleg akármit megtennék, de mégsem kellek neki.Mi tegyek?? Segítsetek kérlek titeket, mert már nem bírom

18/L


2010. nov. 1. 18:11
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

:D Az nem jelent semmit.

Csak úgy érzem, h szex közben kitudnám adni minden dühömet, de közben jól is érezném magam vele...

2010. nov. 1. 18:57
 12/19 anonim ***** válasza:

tipikus filmes story. kezdetben utálják egymást. aztán egyre többet veszekednek végül összejönnek.


am. nem lehet h azért piszkál mert mégiscsak tetszel neki? és véletlenül sem utálatból?

2010. nov. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Utolsónak:áhh, hát nem is tudom:S

Nem tudom kiismerni, mindét lehetőséget el tudom képzelni. De ha tetszem neki, akkor miért nem közeledik egyértelmű jelekkel felém. Meg akkor miért mondta azt, h "rühell"(olyan undorító szó ez, és annyira bánt, h ezt mondta rám)

Szval kétségek között maradok sztem...

2010. nov. 2. 09:36
 14/19 A kérdező kommentje:

Áhh, kész vagyok. Már belefájdul a fejem annyit agyalok ezen.

El kell felejtenem, de nem megy. Szeretem, tiszta szívemből, úgy ahogy még nem szerettem senkit. Mikor fog ez elmúlni?

Mit tegyek??

Nem akarom tovább járatni magam...

2010. nov. 2. 12:22
 15/19 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.

szerintem kapcsolj ki egy kicsit. úgyis itt az őszi szünet. pihentesd az agyad. ne gondolkozz!. töltődj fel energiával. ismétlem ne gondolj senkire és semmire!! csinálj olyan dolgokat amiket régen szoktál. vagy kezdj új dolgokba amik elterelik a figyelmed. ez a hét szóljon a pihenésről és a kikapcsolódásról. figyeld meg ha feltöltődsz új erővel kezded a dolgokat és talán tisztábban látsz mindent. ha megfogadod a tanácsomat (no gondolkodás) akkor minden egyszerűbben fog újraindulni. :)

2010. nov. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szerintem sem biztos, h rühell téged..Van egy haverom, aki már régóta tetszik nekem és azt mondta többször is, h utál, pedig tudom, h nem, mert kiesik a szeme ahányszor csak meglát.Nem kell feladni, én sem mondtam még le róla:)
2010. nov. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem Te is tetszel Neki, de nagyképű, vagány és ezt sajnos Ő nem fogja beismerni Neked!

Amennyire csak lehet pihentesd a dolgot, de ha már nem bírod tovább jelezd neki, hogy szeretnél Vele négyszemközt komoly dolgokról beszélni és adjon Neked időpontot és helszínt erre!

Ott akkor mondd el Neki, hogy mit érzel és legyen erőd átvészelni akármi is lesz a válasza!!!

Ha erre sem változik meg, akkor hosszútávon nem fogtok boldogok lenni! Mert milyen kapcsolat az, ahol ennyit kell nyelni?

Ha nemet mond, fel kell add és próbálkozz új kapcsolattal!

Sok erőt, kitartást és sok sikert, boldogságot kívánok Nektek!!!

2010. nov. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom butaság-e: próbáld ki, hogy mi történik ha kerülöd. (Tudom nehezen fogod kibírni) Ha pl. buliba megérkezik te menjél el, ha te érkezel és ő ott van, szintén menj el. Ha keresni fog, vagy ha pár ilyen alkalom után mégis maradsz egy bulin, akkor meglátod, hogyan viselkedik, ugyanúgy beszólogat vagy sem. Utána már tudni fogod.

Ha utálna, levegőnek nézne, az tutti, de tetszik neki, hogy beszólogattok egymásnak.

2010. nov. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Próbálj beletörődni, hogy bár nő vagy, mégis vannak dolgok, amiket nem kaphatsz meg.
2010. nov. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!