Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon hogyan tud anyósom...

Vajon hogyan tud anyósom megélni 53 ezer forintból? !

Figyelt kérdés
Nagyon jó a kapcsolatom anyósommal, szerencsére jól kijövünk. Viszont, nem , mintha közöm lenne hozzá, csak egyszerűen furcsállom, hogy akárhányszor odamegyünk, mindig tele van a hűtő gyümölcsökkel, kajával... A fürdőszobában Palmolive, Dove márkájú cuccok vannak, stb. A számlák pedig mindig rendesen be vannak fizetve. Egyszerűen csak átfutott az agyamon, nem is egyszer, hogy vajon hogy a túróba csinálja ezt? Ötletek? 65 éves, egyedülálló, elég normális életvitelű...
2009. jan. 9. 17:55
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

Miert nem kerdezed meg tole, nincsen abban semmi, ha megkerdezed kedvesen. Kerd meg, adjon tanacsot neked is, hogyan kell sporolni.

Lehet hogy van olyan ingatlanja, amibol havonta van bevetele a nyugdijan kivul, esetleg a bankbol jon neki kamat, amirol nem tudsz.

2009. jan. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Ááá, nincs ingatlanja, tudnék róla... mondom, annyira jó a kapcsolatom vele, hogy minden búját-baját velem beszéli meg... apropó! Még a szerelmi életét is!
2009. jan. 9. 19:50
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az lesz a legjobb, ha megkérdezed tőlle! Mi az ami Ő tud, TE meg nem?! Azt írtad jó a kapcsolatotok.
2009. jan. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
80%
Inkább örülj neki, hogy van miből...Az enyém 40 év munka után 20 000 Ft-ot kap....
2009. jan. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
57%

utolsó, 20 ezret nem kaphat mert a minimálnyugdíj kb. 26 ezer, ami tudom rettenetesen kevés, de nyilván minimálbárt kapott szegénykém egész életében, és így sajnos kevés a nyugdíj is. :(


Kérdező, nem lehet, hogy nem 53, hanem 153 ezer a nyugdíja, csak elnézted? ha nem , kell hogy legyen valami más bevétele is, ennyiből nem lehet megélni.

2009. jan. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen életművészek akik egyrészt a jég hátán is megélnek, másrészt hihetetlenül kevésből megoldják az életüket. Mások meg vagyonokat képesek elherdálni :(
2009. jan. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Nem néztem el, de amúgy is mindig mondogatja, hogy csak ennyit kap...
2009. jan. 9. 22:21
 18/32 anonim ***** válasza:
98%

Mintha én tettem volna fel a kérdést...

Az én anyósom is ennyit kap, és ő is elvált.

Mégis telik neki új biciklire, új ereszcsatornára stb.

Én már évek óta gondolkodom rajta, és a következőre jutottam:

:D

1. Vagy a férjem ad neki sutyiban (de tagadja)

2. Vagy olyat csinál az anyós, amit nem is gondolnánk... :p. Nem tudom, érted-e, hogy mire gondolok...

2009. jan. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Nem semmi vagy, utolsó! Éppenséggel már nekem is minden eszembe jutott... :D De csak nem azért...
2009. jan. 9. 22:32
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg lehet valami palija aki segiti anyagilag...
2009. jan. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!