Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon hogyan tud anyósom...

Vajon hogyan tud anyósom megélni 53 ezer forintból? !

Figyelt kérdés
Nagyon jó a kapcsolatom anyósommal, szerencsére jól kijövünk. Viszont, nem , mintha közöm lenne hozzá, csak egyszerűen furcsállom, hogy akárhányszor odamegyünk, mindig tele van a hűtő gyümölcsökkel, kajával... A fürdőszobában Palmolive, Dove márkájú cuccok vannak, stb. A számlák pedig mindig rendesen be vannak fizetve. Egyszerűen csak átfutott az agyamon, nem is egyszer, hogy vajon hogy a túróba csinálja ezt? Ötletek? 65 éves, egyedülálló, elég normális életvitelű...
2009. jan. 9. 17:55
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kéne a lakáshitelt fizetnem, én is kijönnék 53-ezerből. Egyedül élek, bp-i 38 nm-es panelben. 124 a nettóm, ebből kb 80 a lakáshitel. A maradékból kifizetem a rezsit, ami még eztán is marad, abból lehet kaját venni. Vajas kenyér almával, zsíros kenyér hagymával, vagy főzök egy lábos kaját, és azt eszem egész héten. Nincs ebben csoda.
2009. jan. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Hidd el az anyósod nem Varázsló! Sőt, még csak nem is művész! Mindössze okosan csinálja a dolgokat. Amúgy szerintem állhat egy támasz a háttérben, amiről Te még nem tudsz...
2009. okt. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!