Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összevesztem anyámmal, mert...

Összevesztem anyámmal, mert szerinte mindent a barátomnak kellene fizetnie, le is kurv@zott. Szerintetek is mindent neki kellene fizetnie?

Figyelt kérdés

Kirándulni voltunk, 1 éve vagyunk együtt és én csak az utat fizettem ki magamnak, a többit a barátom fizette és ki volt akadva, hogy én neki egy ingyen kurv@ vagyok.

Én egyetemre járok, de emellett itthon én vezetem a háztartást, tehát itthon én főzök, mosok takarítok, a barátom dolgozik.


2010. nov. 14. 20:31
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
anyukád lehet prosti volt,és lehet pénzért házasodott,lehet ő pénzért tette azt az ágyban,és nem tudja hogy lehet másként is,érzelmeből...Sajnálom...Irigy arra hogy te boldog kapcsolatban vagy és nem érdekből...
2010. nov. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Szerintem valami baja van veled, a barátoddal, vagy azzal, hogy van barátod. Ez csak egy ürügy lehet, hogy beszóljon neked.. Egyrészt: nagyon helyes, hogy te is kiveszed a részed a barátoddal közös költségekből, ha van rá módod. Másrészt anyádat biztos zavarja, hogy nincs kereseted, és emiatt az ő pénzén mulatsz a pároddal.. Nagyon ritka az a szülő, aki az egyetemi tanulmányokat komoly kihívásnak tekinti (főleg ha ő maga nem diplomázott), azt pedig hogy emellett háztartást vezetni is van időd, természetesnek tartja. Ha a nyugalomhoz ez kell: hagyd a fenébe a háztartást és vállalj inkább helyette valami melót. Bizonyára megváltozik anyád hozzáállása, ha ezentúl nem lesz rend vagy kaja az asztalon..
2010. nov. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Régen nem tudták elképzelni, illetve ha igen, nem volt divat hangoztatni, hogy a szexet a nő is kívánja és élvezi. Mert - olvastam egy 70-es évekbeli tanácsadó könyvben :D - hogy ha a nő túlságosan kimutatja a vágyait és túlságosan kezdeményező az ágyban, a férj "gyanúsan rafináltnak" fogja tartani, és - figyeljétek a kifacsart logikát! - azt fogja hinni, hogy a szeximádó asszonyka nem csak őt szereti, hanem "biztos" másokkal is ilyen lelkes. Szóval érdekesen gondolkodtak régen a szexről...


Mondjuk olvastam már itt is olyat, hogy egy csajnak a barátja ott teped náluk, többször szed az ételből, de a kenyér árát elkéri, és semmit nem vesz a barátnőjének. Az tényleg a másik véglet, de ahogy a Kérdező írja, az szerintem normális.

2010. nov. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Egyébként meg: muszáj Neked mindenről beszámolni Anyukádnak? Ki mit fizet, stb.? Ha őt ez nyugtatja meg, mondd azt ezentúl, hogy a barátod fizetett mindent.
2010. nov. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Anyukádnak van nemiélete?Mert lehet arra irigy...
2010. nov. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Ilyen alapon minden barátnő és feleség ingyenk, nem? Többek között ő is.
2010. nov. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!