Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összevesztem anyámmal, mert...

Összevesztem anyámmal, mert szerinte mindent a barátomnak kellene fizetnie, le is kurv@zott. Szerintetek is mindent neki kellene fizetnie?

Figyelt kérdés

Kirándulni voltunk, 1 éve vagyunk együtt és én csak az utat fizettem ki magamnak, a többit a barátom fizette és ki volt akadva, hogy én neki egy ingyen kurv@ vagyok.

Én egyetemre járok, de emellett itthon én vezetem a háztartást, tehát itthon én főzök, mosok takarítok, a barátom dolgozik.


2010. nov. 14. 20:31
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
36%

Úgy, ahogyan a több gyermekes családanyák is el tudják végezni, munka és gyerekek mellett.

Nem mindenki engedheti meg magának a nappali tagozatot, vagy egyszerűen nem akar a szülei nyakán lógni 23-24 éves koráig.

2010. nov. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
94%

anyukáddal valami nem stimmel! az egy dolog, hogy a férfinak illik fizetnie, de azért az túlzás hogy étterembe és ide-oda kellene vinnie és mindent ő fizessen. Ennyi erővel nem sok férfinak lenne párja. Azt írtad, hogy a barátod fizet többször, ez így van rendjén, de azért mindennek van határa, nem kötelessége, hogy eltartson. És ha eltartana akkor lennél inkább qurva!

Én is tanulok és ha a leendő barátnőm édesanyja elvárja majd, hogy már most eltartsam a lányát akkor egy darabig még nem lesz barátnőm....

2010. nov. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
96%

*Azért mondta hogy ingyen kurv@ vagyok, mert ingyen lefekszem vele és nem kapok semmit cserébe.


Az ilyesmit párkapcsolatnak hívják. K*va az, akinek fizetnek a szolgáltatásaiért. Üzenem a kedves mamának, hogy akkor lennél k*va, ha mindent a barátod fizetne.

2010. nov. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
40%

Mondd meg anyukádnak, hogy te azért fekszel le a barátoddal, mert élvezed, sajnálod, hogy neki ebben nem volt része! :)

(Persze csak akkor mondd, ha tényleg élvezed, egyébként egy ingyenkurv vagy. ;))

2010. nov. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, te csinálod jól. Nem szabad engedni, hogy mindent a pasi fizessen. Jó az, hogy beszállsz a költségekbe szerintem. Anyukádra pedig (sajnálom, hogy ezt kell mondanom) ne hallgass, nagyon furcsa a szemlélete.
2010. nov. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim válasza:
93%
Én is együtt lakom a barátommal, és még sem vagyunk közös kasszán. Egyszer ő fizeti a hétvégi programot egyszer én. Szerintem ez a természetes, bár ezt mi már az elején megbeszéltük, mert mind a ketten megégettük már így magunkat, persze ha összeházasodunk és már csak ketten fogunk lakni akkor már közös lesz minden. nem értem anyukádat. de ne hagyd magad, és kitartás!!!
2010. nov. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
74%
Az ilyen nem is anya én biztos nem szolnék többé hozzá az életben.
2010. nov. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem gondolkozz el a dolgon. Lehet, hogy mégiscsak kurv@ vagy? Már bocs, de anyukád gondolom picit idősebb, és jobban látja a dolgokat.
2010. nov. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Jézusom! Miért lenne kurv@?

A barátja, akit szeret és a barátja is őt.

Kurv@, aki pénzért fekszik le másokkal.

Ha a barátja keres, akkor miért ne fizethetne ő is neki?

Ja, jelenleg én is melót keresek, a párom tanul, mégis néha meghívjuk egymást (pl vesz nekem csokit, vagy én is neki.)

2010. nov. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Inkább nem kérdezem meg, hogy anyukád milyen önzetlen okokból jött anno össze édesapáddal...
2010. nov. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!