Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy diplomás nő járhat kétkezi...

Egy diplomás nő járhat kétkezi munkással?

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 11:26
 11/98 anonim ***** válasza:
81%
Azt mondod,nem nézed le,mégis felmerült Benned ez a kérdés.Ez elég szomorú,mert ezek szerint nem tiszteled a munkáját,és Őt sem.Szerintem igenis lenézed,és nem gondolod ki belőle,hogy lehet annyira értelmes,mint Te a dipomáddal...Mondok én Neked valamit:az intelligencia és a műveltség sokszor nem diploma függvénye!Sőt...
2010. nov. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/98 anonim ***** válasza:
63%

a probléma majd ott lesz, ha elkezd neked beszólogatni, hogy de nagyra vagy magaddal, mert a diplomáddal biztos azt hiszed mindent jobban tudsz. Nem azzal lesz baj, hogy neked gond ez, hanem hogy neki lesz gond. az érettségi-diploma között nincs akkora különbség, de ha érettségije sincs, akkor én meggondolnám a helyedben. Nekem is volt ilyen, bár még csak egyetemre jártam, hogy elkezdtem megkapni, hogy persze mert én olyan nagyra vagyok. nem voltam, csak neki volt kisebbségi érzése. A többi fickóval, akikkel jártam, és ilyen probléma felmerülhetett volna, még ez előtt szakítottunk, mert nem volt közös hang.

Párszor ha beszélgetsz a pasival kiderül, hogy milyen a stílusa, és hogy ez megfelel-e neked. Ha igen, akkor tehetsz vele egy próbát, hogy lazán veszed, de ezt neki is mondd meg. aztán elválik. lehet szerencséd :)

2010. nov. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/98 anonim ***** válasza:
80%
Ha felmerült benned ez a kérdés inkább ne
2010. nov. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/98 anonim ***** válasza:
79%

"aggódom nem lesz közös témánk

Eddig mindig hozzám hasonló végzettségűekkel jártam "


Szerintem az már régen rossz egy kapcsolatban ha csak a munkádról és a szakmádról tudsz beszélgetni.

2010. nov. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/98 anonim ***** válasza:
92%

Az iskolázottság nem biztos, hogy akadály! A legtöbb "kétkezi munkással" elég valószínű, hogy nem lesz annyi közös témád, mert egész másképp látják a világot(tapasztalat), viszont vannak köztük nagyon értelmesek is, akiknél megkérdőjeleznéd azt, hogy miért is nincs diplomájuk. Az első beszélgetésből úgyis ki fog derülni.


Üdv.: Egy kétkezi munkás

2010. nov. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/98 anonim ***** válasza:
77%
Ha valaki kétkezi munkás,attól még lehet érettségije...lehet esze,intelligenciája,műveltsége.Aki nem így látja,az szerintem iszonyúan gyöpös,felszínes,és korlátolt.
2010. nov. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/98 anonim ***** válasza:
85%
apukám diplomás anyukámnak érettségije sincs, 30éve házasok 3gyerekkel
2010. nov. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/98 anonim ***** válasza:
69%

" Az meg hülye közhely duma, hogy sok kétkezi munkásnak több esze van, mint a diplomásoknak. Miért lenne? Ha lenne esze, elment volna tanulni."


Mert úgy gondolod, hogy minden embert csak a pénz hajt? Hogy nem lehetnek álmai? Hogy mindenkinek az az álma, hogy diplomája legyen és akinek nincs csak azért nincs mert hülye?

Amiket írsz az alapján csak azt tudom leszűrni, hogy ezen az elven neked sincsen diplomád.

2010. nov. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/98 anonim ***** válasza:
34%
Ha kb. annyit keres mint te, akkor nem lesz gond. De ha ő keres 80-90e Ft-ot, te meg 120-140-et, akkor kérdés, hogy érdemes-e vele lenni. Bár ha neked jó úgy, hogy eltartod, akkor végülis mindegy.
2010. nov. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/98 anonim ***** válasza:
85%
Egyébként nem értem a kétkezi munkás kifejezést. Diplomával is lehet kétkezi munkát végezni, mármint ad ilyen szakmát is. Ez mitől lenézendő dolog?
2010. nov. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!