Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy diplomás nő járhat kétkezi...

Egy diplomás nő járhat kétkezi munkással?

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 11:26
 41/98 anonim ***** válasza:
96%

Én 6 éve vagyok együtt a férjemmel, én diplomás vagyok,ő szakmunkásképzőt végzett.


Soha nem volt ebből gondunk, attól még nagyon is intelligens, rengeteg közös témánk van és rengeteg mindenhez ért, amihez én nem. És fordítva. Kiegészítjük egymást:)


A pénz meg... ő jelenleg kb. a 2szeresét keresi havonta annak amit én keresek.


Emellett rengeteg dolog volt például a házunkon is, amihez ha szakembert keresünk akkor több százezres kiadás lett volna.

2010. nov. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/98 anonim ***** válasza:
74%

" sajnos belémnevelték ezt a dolgot otthon "


Tették ezt "értelmiségi" családban? Hol volt az értelmesség? Értelmes ember embert egyenként ítél.

2010. nov. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/98 anonim ***** válasza:
91%

Az én párom is "kétkezi munkás",ennek ellenére sokkal műveltebbnek tartom mint magamat..

Az már a másik fele,hogy monndjuk egy szabad bölcsész diplomát vajon mennyivel volt nehezebb megszereni mint egy villanyszerelőit..vagy mennyivel megy vele többre az illető.Intelligensebb lesz e attól valaki,ha például kettesekkel meg bukdácsolva 7 év alatt befejezi a 3 éves képzését a főiskolán. Mert ezekre is van példa bőven.

2010. nov. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/98 anonim ***** válasza:
91%

Miért ne járhatna?

Én csak akkor nem járnék kétkezi munkással, ha az a kétkezi munkás éppenséggel az út másik végéről üvöltene nekem, hogy "gyere ide jómegb*szlak", gondolom mindenki tudja mire gondolok. Viszont más esetben miért ne? Én például diplomás vagyok, de az autószerelőket mindig is irigyeltem, annyira tetszik, amit csinálnak, szóval közös témánk biztos lenne, nameg nem mindenki úgy választ iskolát, hogy ad-e a diplomát vagy sem, hanem megnézi mit szeret és abból milyen képzés van. Szóval ha téged ennyire boldoggá tett a férfi, akkor úgy gondolom nincs mire várnod.

2010. nov. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/98 anonim ***** válasza:
83%
"ha lenne esze elment volna tanulni" Hát, én a 2 diplomámmal gyakorlatilag kitörölhetem...
2010. nov. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/98 anonim ***** válasza:
84%

Ha lenne esze, elment volna tanulni?

Gondolom az fel sem merül benned, hogy valaki NEM AKAR főiskolára/egyetemre menni, mint pl én.

2010. nov. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/98 anonim ***** válasza:
83%

Másrészről rengeteg diplomásnak nincs munkája.

Nekem van, nem is rossz.

2010. nov. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/98 anonim ***** válasza:
82%
Hát nem tudom, te hogy vagy vele, de erre felénk a diplomás nő is a két kezével dolgozik... Vagy te a lábaddal csinálod?
2010. nov. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/98 anonim ***** válasza:
67%
Ugye-ugye? :)
2010. nov. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/98 anonim ***** válasza:
84%
Igen.
2010. nov. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!