Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Edd meg vagy rohadtan eszed"...

"Edd meg vagy rohadtan eszed" probléma. Hogy értethetem meg vele a következőt?

Figyelt kérdés

Általában nem szoktam reggelizni,ezért mindig raknak nekem szendvicseket a suliba, hiába mondom hogy ne tegyenek mert...

1, nincs időm megenni

2, nem vagyok éhes

3, ha éhes lennék, van ebédlő, és ott adnak kaját.


Hazajövök, nem ettem meg mint a legtöbbször, úgyhogy a poshadt szaros szendvicset amiben elrohadt a párizsi, azt kell megennem vacsorára. Ez a büntetés, és csodálkozik ha hasmenésem van.


Még ő őrjöng itt nekem hogy mi a f**nak nem ettem meg, amikor én már ötvennyolcmilliárdszázhatvankétmillióötszázhatvannégyezer-kétszáztizenháromszor mondtam, hogy ne rakjanak mert úgysem eszem meg.

Ezt képtelenek megérteni, és akkor előjön a szokásos "jajj anyi pénzt dobunk így ki az ablakon, jaaj..."


Hogy a jó büdös lócsokiban mondhatnám meg neki érthetően, hogy NEM VAGYOK ÉHES és NINCS IDŐM MEGENNI, és annyira érthetően hogy fölfogja?

Én hiába magyarázom neki....


Kösz, én.


2010. nov. 26. 13:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 anonim ***** válasza:
100%

Hátha egy jóval kisebb szendvicsbe még belemegy!

Azt meg becsületből is...:)

2010. nov. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/75 anonim ***** válasza:
83%

Viccesek az ilyen szülők, akik ki tudja milyen megfontolásból, állandóan kajával akarják tömni a gyereküket. Ide tartoznak az "addig nem állsz fel az asztaltól amíg meg nem eszed" típusúak is. Betegek...

Nálunk akinek nem kellett a szenyája, körbekérdezte az osztályt hogy kell-e valakinek, ha nem kellett kivágta a kukába. Ha sokat erőszakoskodik még, tedd ezt, vagy még jobb ha suliba menet odaadod a kutyának.

2010. nov. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/75 anonim ***** válasza:
86%

1. Egy nap alatt nem rohad meg a szendvicsed, úgyhogy nem kell túldramatizálni.

2. Örülj neki, hogy lenne mit enned.

3. Ha nem eszed meg, akkor add oda hajléktalannak, kutyának, esetleg osztálytársnak, ha kéri.

2010. nov. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/75 anonim ***** válasza:
88%
Nem nagy dolog ám hazafelé megállni egy kukánál, hajléktalannál, kutyánál! És jöhet este a finom vacsora!
2010. nov. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/75 A kérdező kommentje:

Ma sem reggeliztem.

Anya jött értem kocsival, még iskolai ebéd előtt

Az a baj, hogy én mindig mindent elmondok... Most is kidobhattam volna, de ehelyett elmondtam hogy nem ettem meg, úgyhogy megvan a lópárizsis zsömlém ebédre... Még most se nagyon vagyok éhes, a szar zsömle után meg mindjárt hányok, talán akkor már éhes leszek. De legalább vacsorázhatok.


Ha kidobom a szendvicset, vagy másnak adom, akkora bűntudatom lenne, hogy beleugranék a Parlamentről a Dunába.

2010. nov. 26. 13:49
 16/75 anonim ***** válasza:
51%
Örülj neki hogy raknak neked kaját szerencsétlen!
2010. nov. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 anonim ***** válasza:
86%

Eleg hulyegyerek vagy, mar bocs!

Buntudatod lenne, ha odaadnad valakinek? Inkabb add oda, mint kidobd!

Ishtenem, mennyi szerencsetlen van a mai vilagban!

Mas orulne annak a szendvicsnek!

2010. nov. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/75 anonim ***** válasza:
59%
kocsival jársz iskolába kis elkényeztetett tini, becsüld a kaját és edd meg délelőtt.
2010. nov. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/75 anonim ***** válasza:
84%
szerintem neked az a legnagyobb problémád, hogy nincs problémád és kell gyártani egyet...örülj neki hogy gondoskodnak rólad, azt meg nem hiszem el hogy a suliban nincs időd enni, ugyanis vannak szünetek. az más kérdés, hogy nem akarod megenni vagy nem vagy éhes. tedd be a hűtőbe és este edd meg vagy add oda valkinek.
2010. nov. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 anonim ***** válasza:
54%
Kérd el pénzben! Majd veszel magadnak valamit, ha megéheznél, hisz nyilván te sem akarsz korgó gyomorral szenvedni! Mennyit érhet egy ilyen szendvics, 25-35 Ft-ot? :)
2010. nov. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!