Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Edd meg vagy rohadtan eszed"...

"Edd meg vagy rohadtan eszed" probléma. Hogy értethetem meg vele a következőt?

Figyelt kérdés

Általában nem szoktam reggelizni,ezért mindig raknak nekem szendvicseket a suliba, hiába mondom hogy ne tegyenek mert...

1, nincs időm megenni

2, nem vagyok éhes

3, ha éhes lennék, van ebédlő, és ott adnak kaját.


Hazajövök, nem ettem meg mint a legtöbbször, úgyhogy a poshadt szaros szendvicset amiben elrohadt a párizsi, azt kell megennem vacsorára. Ez a büntetés, és csodálkozik ha hasmenésem van.


Még ő őrjöng itt nekem hogy mi a f**nak nem ettem meg, amikor én már ötvennyolcmilliárdszázhatvankétmillióötszázhatvannégyezer-kétszáztizenháromszor mondtam, hogy ne rakjanak mert úgysem eszem meg.

Ezt képtelenek megérteni, és akkor előjön a szokásos "jajj anyi pénzt dobunk így ki az ablakon, jaaj..."


Hogy a jó büdös lócsokiban mondhatnám meg neki érthetően, hogy NEM VAGYOK ÉHES és NINCS IDŐM MEGENNI, és annyira érthetően hogy fölfogja?

Én hiába magyarázom neki....


Kösz, én.


2010. nov. 26. 13:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim ***** válasza:
88%
Ha te nem vagy éhes a suliban, akkor add oda valamelyik osztálytársadnak, aki szívesen megenné.Biztosan vannak olyanok, akiknek nem telik reggelire sem és örülne a kedvességednek.
2010. nov. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 A kérdező kommentje:
Csak azért hozott haza kocsival, mert mikorra végeztem akkor hozta el az öcsémet az óvodából.
2010. nov. 26. 14:46
 43/75 anonim ***** válasza:
52%
basszus ez legyen a legkevesebb gondod! gyerekek ezrei éheznek, te meg azért nyafogsz hogy nem bírod megenni -.-
2010. nov. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 anonim ***** válasza:
82%

" 3, ha éhes lennék, van ebédlő, és ott adnak kaját."

Ez ingyen van? Vagy fizetsz érte?

Ugyanis abban igaza van anyádnak ha már készít szendvicset akkor azt edd meg,és ne költsd a pénzt másik kajára..

Ebédlőben is meg lehet enni..

Abban is igaza van,hogy ilyen fiatal korban a legfontosabb étkezés a reggeli..Még ha nem is vagy éhes akkor se nagy áldozat,hogy megegyél egy szendvicset,főleg ha egészséges akarsz lenni..

2010. nov. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 anonim ***** válasza:
88%
Én is minden nap készítek uzsonnát a fiamnak..Ő tudod mit csinál? Az ebédlőben összeülnek jó páran és összedobják az otthonról hozott kajákat.És szólnak olyan osztálytársaknak akikről tudják,hogy sokszor nem esznek ,mert nincs mit..Így közösen mindenki azt eszik amit éppen akar..Engem ez nem zavar,mert inkább adja oda másnak,minthogy a kukába dobja,és így legalább azok is ehetnek akiknek a szülei nem tudják megvenni a szalámit.
2010. nov. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 anonim ***** válasza:
59%
Inkább ugorj a Dunába. Már most teljesen nyomorék vagy, mi lenne veled később?
2010. nov. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 anonim ***** válasza:
83%

Amíg iskolába jártam -és ez már évtizedekben mérhető ideje volt- nekem is csomagoltak tízórait. Cserélgettük egymás közt, ha épp nem ízlett, vagy csak simán odaadtuk a másiknak, aki nem, vagy keveset hozott, még ha nem is a mi osztályunkba járt. (Valahogy akkoriban összetartóbbak voltunk??).

Ma, "öregecskedő" fejjel, hogy már dolgozom, szinte ugyanez megy a munkatársaim közt. Akinek valami nem kell, amit otthonról hozott, körbekérdez, ki akar enni, vagy -és ez egy hallgatólagos megállapodás- a munkahelyi hűtőszekrény tetejére/felső polcára teszi az általa nem kívánt ennivalót. (Akkor is, ha szimplán csak ideje nincs megenni). Gyerekkoromban a szülők nem problémáztak, hogy hazakerül a szendvics, most meg a feleségek nem bosszankodnak. :)

És mindenki jól jár.

A reggelit pedig nem szabad elmismásolni. Erre én is csak egy megműtött gyomorfekély után ébredtem rá.

2010. nov. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 anonim ***** válasza:
51%
Nem értem miért kell lehurrogni a kérdezőt. Azért elkényeztetett, mert nem éhes? Ez elég nagy hülyeség. Szerintem pont, hogy normális dolog, hogy megkéri az anyját ne készítsen szendvicset, mert úgysem eszi meg. Ha az anyja nem venne annyi felvágottat és nem csinálna szendvicset, még spórolnának is, nemhogy pénzt dobálnának ki az ablakon.
2010. nov. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 anonim ***** válasza:
43%
15:22 lehetnél figyelmesebb. Az első mondatában írja, hogy: ..."mindig raknak nekem szendvicseket a suliba, hiába mondom hogy ne tegyenek mert...".
2010. nov. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 anonim ***** válasza:
57%
ÁÁÁ Itt midenki olyan okos,nem tudom ti megennétek -e a kaját ha nem vagytok éhesek,vagy megennétek-e a romlottat,mert mások éheznek,szerintem nem mert normális nem eszik romlottat,mert egészségtlen,ugyhúgy vegyetek vissza...Ha nem érti meg a anyád a dolgokat,akkor hagyd add oda,annak aki éhes...
2010. nov. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!