Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez általános dolog mindenhol?

Ez általános dolog mindenhol?

Figyelt kérdés
Férjemet pénteken vették fel egy munkahelyre, ma este már közös, "kötelező" kocsmázásra kellett volna menni. Ez minden munkahelyen szokás?
2010. nov. 30. 10:49
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
46%
Fuj de utálom az ilyen szemét beszűkült köcsögöket, akik leszarják, hogy a másiknak van családja, netán más az életvitele. Én a férjed helyében nem mennék. Gondolom a munkaköri leírásban nincs benne.
2010. nov. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
86%

Elképzelehető hogy ott az a szokás hogy minden hó utolsó naján vagy... elmennek együtt.Mivel a férjed is már a csapat tagja nyilván őt is hívják.Jobban/másképp megismerik egymást mint a melóhelyen

Elvileg ebben még semmi rossz sincs, ettől nem szemetek....stb.

2010. nov. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Még alá se írta a szerződést... Ha így kezdődik a dolog, nem tudom mire számítsak a későbbiekben. Nem megy, de csak azért, mert 300 km-re vagyunk Budapesttől.
2010. nov. 30. 11:01
 4/43 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, azért nekem nem túl szimpi, hogy késő este menjen el kocsmázni éjszakába nyúlóan...
2010. nov. 30. 11:02
 5/43 anonim ***** válasza:
96%
Végre talált munkát,menjen csak ha neki ez jól esik.Csak majd a továbbiakban ne legyen ebből rendszer,most még adj egy esélyt neki.Aztán majd látod, nem e csak a piálás a lényeg.
2010. nov. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
90%

Ne legyél már ilyen!

Az hogy együtt mennek nem jelenti azt hogy segg részegre leisszák magukat. És igen, sokhelyen ez általános dolog.Sőt nagyon sokhelyen szerveznek ott alvós team building napokat meg kiheylezett értekezleteket

2010. nov. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
42%
Beb@szna, ha mindenütt ez lenne a módi!Ott senkinek nincsen családja???Undorító munkatársak.Amúgy milyen munka, ha nem vagyok indriszkét?
2010. nov. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
88%

Hehe, engem többek között ezért rúgtak ki :) "Nem veszek részt a közösségi tevékenységekben" - azaz az első három kocsmázás utána valóban kihúztam magam az ivászat alól, mert egyrészt cs.szegettek, hogy "miért nem iszol többet??" (mert akkor rosszul leszek tőle...), illetve mindenki primitívre itta magát. A sokadik "höhö, odasz.rok a fal mellé, de vicces lesz" után már elment a kedvem tőle.

Az eredmény az lett, hogy nézhettem új munkahelyet, kigolyóztak a többiek - pedig ha nem ivászat volt, szívesen velükt artottam és józanul jó fejek voltak.

2010. nov. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
69%
Valahol ezt úgy tartják, hogyha ilyen közös programokon jobban összecsiszolódnak emberileg, akkor a közös munka is gördülékenyebben fog menni. A kihúzást az ilyen programokból negatívumként fogják felfogni a munkahelyen. A távolság talán enyhítő körülmény.
2010. nov. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%

De van családjuk, de a család kibir apa vagy anya nélkül egy pár órát vagy egy napot

Tudod az jó dolog ha a kollegák kicsit barátok is!

2010. nov. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!