Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez általános dolog mindenhol?

Ez általános dolog mindenhol?

Figyelt kérdés
Férjemet pénteken vették fel egy munkahelyre, ma este már közös, "kötelező" kocsmázásra kellett volna menni. Ez minden munkahelyen szokás?
2010. nov. 30. 10:49
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
ÉS a kérdés nem az volt hogy minősítsük az ilyen programokat, hanem az hogy általános e vagyis máshol is van e ilyen
2010. nov. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:
Ahogy az egyik válaszoló írta: itt a leisszuk seggrészegre magunkat a divat, legalábbis a levél alapján úgy tűnik. Persze lehet, hogy nem. Az meg már régen rossz, ha azért kirúgnak valakit, mert nem alkoholizál. Elment volna a férjem, csak tényleg messze vagyunk, és most szóltak, hogy este menni kell. Most nekem se lett volna bajom, de ha kiderül, hogy tényleg a részegeskedésről vagy netán másról is szól a dolog, hát akkor nem tudom... Férjem nem iszik alkoholt, vagyis nagyon ritkán, havonta 1-2 alkalommal 1-1 pohár minőségi sört vagy bort, se soha nem többet. És nem szeretném, ha munkahelyi okok miatt rá kéne szoknia, családjában elég gyakori az alkoholizmus, elég durván.
2010. nov. 30. 11:13
 13/43 anonim ***** válasza:
Normális helyen nem kötelező inni! Normális helyen nem az a lényeg.Biztos van aki csak azért megy el iylenekre mert pl.otthon anyu nem engedi hogy igyon, de ha a férjed nem iszik akkor nem iszik,
2010. nov. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt sem lehet szó több alkoholról. A kocsmázás már régen nem azt jelenti, mint mondjuk itthon pár évtizede. Nyugatról bejött egyfajta kultúráltabb kocsmázás 1-2 pohár sör mellett beszélgetnek, jól érzik magukat.
2010. nov. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
elárulod hogy fizikai melósok vagy irodaiak vagy vegyesen?
2010. nov. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
57%
Akkor elmegy iszik menteset,vagy mértékkel,beszélgetnek,ismerkednek...ennyi,menjen ha akar,de semmi sem kötelező.Minden hozzáállás kérdése,de ebben semmi kivetnivaló nincs.A család nem sinyli meg ha van egy jó munkahelyi csapat,az nem feltétlen erkölcstelenség,nem is értem mit kell ezen problémázni.
2010. nov. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
Én pl.volt hogy 1 gin tonikkal beszélgettem végig egy ilyen kocsmázós estét
2010. nov. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:

a levél alapján úgy tűnik?

Nem lehet hogy ezt csak te olvsod úgy, mert nem szeretnéd ha a párod elmenne?

2010. nov. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
Ha fizikai munkások, akkor ott persze jóval többre is gyanakodhatsz. De kétlem, hogy emögött a főnök vagy a munkahely állna...
2010. nov. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
Irodai munka. Nem, nem én olvastam bele a dolgot, mert el se olvastam a levelet, férjem mondta.
2010. nov. 30. 11:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!