Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lenne a legjobb...

Szerintetek mi lenne a legjobb? nekem 4 féltestvérem van 3 lány s egy fiu. Annyi korkülönbség van köztünk apukám elsö feleségétöl lett három tesom.

Figyelt kérdés
testvéreim anyukája öngyilkos lett,rengeteget veszekedtek. és jött anyum és jöttem én. apukám és anyukám sokat veszekedtek és anyukám öngyilkos lett 36 évesen(már válofélben voltak és a mamámnál laktam anyával de apukám nem egyezett bele a válásba és én nem tudtam hogy .anyukám öngyilkos lett hanem eltitkolták elölem.)anyukámat felidegesitette apukám de nem lakhattam mamámnál mert a biroság nem engedte. én most 12 éves lány vagyok apámmal és a mamámmal élek. a mamámat( a saját annyát)is idegesiti apukám akárcsak az anyukámat. mit tegyek mit csináljak?
2010. dec. 1. 19:54
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Azóta sok minden történt,nem bírtam tovább vele,bántott és elköltöztem a Mamáéknál,túl sok áldozatot követelt minden,így láttam jónak.Most pereskedés folyik,de az ideiglenes elgelhelyezést meghaltak.Most már sokkal nyugodtabb vagyok,mert megváltozott az életem,jobban megy a tanulás is. :)) Most már 16 leszek.
2015. márc. 1. 13:09
 12/14 A kérdező kommentje:

*mamáekhoz

*ideiglenes elhelyezést megkaptuk.

2015. márc. 1. 13:11
 13/14 anonim ***** válasza:
Mármint hova költöztél?
2015. márc. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Mamáékhoz
2015. márc. 1. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!