Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szereljem le az anyósomat...

Hogy szereljem le az anyósomat, h ne kelljen Szenteste átmennünk? Ti át szoktatok menni szülőkhöz ilyenkor?

Figyelt kérdés
Férjem a családi béke kedvéért egyszerűbbnek látja átmenni. Anyósom most azon duzzog, h nem fogunk velük vacsorázni karácsonykor. 3 éve vagyunk házasok.
2010. dec. 6. 13:15
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

az éven hasonló vár ránk mint rátok,eddig ugyanis 24 a szülőkkel volt,most viszont kettesben,és 25-26 sorralátogatni szülőket,nagyszülőket...


várom előre...:S


de majd megszokják

2010. dec. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
13:32 vok.Még annyi hogy mi átszoktunk menni 24.én ebédre és ott is maradunk kicsit.DE este megyünk haza és otthon ünneplünk.Szóval egy ebéd meg egy kis ottlét belefér,de ennyi bőven elég.Mondjuk ha sok a dolgod fözés meg fa diszités meg egyéb,akkor ha férjed is belátja,meglehet mondani nekik hogy nem mentek majd csak másnap.
2010. dec. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

Igen, ezaz.. A Szenteste nem az utazgatásról és az összes szülő-nagyszülő igényének kielégítéséről kellene szóljon, mert akkor mehetnénk 4 helyre 1 este alatt, ergo csak utaznánk.

1 napot persze, h kibírok, csak a 24-éről szeretném, ha leszállnának, utána persze, h megyünk.

2010. dec. 6. 13:35
 14/34 A kérdező kommentje:
Áhh.. ebédre még át is mennék, de nekik este kell, amikor már kész a fájuk és ajándékozunk is. Nem értem, miért nem ér rá másnap.
2010. dec. 6. 13:37
 15/34 A kérdező kommentje:
13:34 bárcsak ránk is ez várna
2010. dec. 6. 13:39
 16/34 anonim ***** válasza:
33%

Karacsony unnepe a szeretetrol es nem a kenyszerrol szol, de nem is az ajandekozasrol.

Ilyenkor a szeretetben elo csaladok orommel varjak ezt unnepet, mivel egyutt lehetnek es elvezhetik egymas tarsasagat.

Tehat a Szulo varja a gyermekeit, a Testvereit, s igy forditva,

hogy a gyermek is orommel fog haza terni a Szuloi hazba, ezert nem ertem a sok vitat, amit itt a forumon lehet olvasni neha.

Probald meg elfogadni azt, hogy a parod szeretne azt, hogy az Edesanyjahoz menjen, s ne akadekoskodj, vedd ezt termeszetesnek, hiszen az Anyosod az mar a Te mamad is!

2010. dec. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Akkor megvan oldva szerintem!Ha bármit mondanak akkor lehet jöni azal hogy ha hozzáéjuk mentek akkor a te szüleidhez is illene így nem mentek szendteste senkihez mindeki marad otthon,másnap meg egyikhez haradnap másikhoz.A lényeg ha szenetestét evvel kitudod löni h ha a férjes is mondja mond neki nyugodtan h milyen az h hozzájuk mnetek hozzátok nem.
2010. dec. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Mi megoldottuk. Mi hívunk meg mindenkit 24-én. Nekem így ünnep, hogyegyütt van a család. Ha nem így lenne akkor egyszer anyósoméknál, egyszer anyáéknál lennénk. Én örülök hogy van még kivel együtt karácsonyozni. Ne haragudj meg kérdező, de a kérédsedből és a hozzászóláaidból sem a jóindulat sugárzik, ami az anyósodat illeti. Az enyém sem szent, a de a férjem édesanyja, ezért elfogadom, és megpróbálom úgy intézni a dolgokat, hogy minden jó legyen. Ha ennyire ragaszkodik a karácsonyi együttléthez, akkor valószínüleg jó lehet a kapcsolata a fiával. Ennek örülnöd kellene.
2010. dec. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Nálunk ez sosem volt probléma, hozzánk jön mindenki, az én szüleim is, a páromé is, a testvérem, az ő testvére, szóval az egész család. Mi így szoktuk meg, ez a család ünnepe, annyira jó ilyenkor együtt lenni! Ezt várjuk egész évben. Minden évben másvalakihez megy az egész banda. Szerintem ez így van jól.
2010. dec. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
48%
Miert nem lehet az EGESZ csalad egyutt. Mind ket szulok? Egyik evben egyiknel, masik evben masiknal?
2010. dec. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!