Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most jogos lenne ha megsértődn...

Most jogos lenne ha megsértődnék vagy nem?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek (nem járunk énis lány vagyok :D) nemrég volt a szülinapja és felköszöntöttem meg kapott tőlem ajándékot, viszont az én szülinapomon ő nem jött suliba meg fb-n írt annyit hogy boldogat és ennyi. Lehet hogy parasztság meg minden de kicsit rosszul esik hogy én szenvedtem az ajándékával erre ő egyáltalán nem is fáradozik.
2010. dec. 6. 15:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

És találkoztatok már azóta?

Mert ha nem, akkor még lehet, hogy kapsz ajándékot

2010. dec. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
Arra gondoltál már hogy nincs pénze ajándékra?
2010. dec. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

persze találkoztunk, ma is, és kérdezte is hogy van-e valami bajom vele, de hát erre mit lehet mondani? mondtam hogy nem.


ha olyan helyzetben lenne akkor nyilván megérteném, de tuti hogy nem erről van szó, jól ismerem.

2010. dec. 6. 15:51
 4/16 anonim ***** válasza:
44%
Hát akkor sztem jogos, hogy megsértődtél. Még ha nincs is pénze, egy csokit biztosan tudott volna venni neked, vagy süthetett volna egy tortát. Gondolom nem az ajándék számít neked, hanem a gesztus
2010. dec. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
56%

Én sem újságolom senkinek, hogy le vagyok égve. Egy barát előtt meg pláne ciki...

Szerintem épp elég kellemetlenül érzi magát. És részedről éretlen dolog, hogy emiatt megsértődsz.


Ha egy sz.ros ajándék fontosabb mint a barátnőd...

2010. dec. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
Lehet, hogy nem akarja ezt az egész ajándékozgatást, persze érthető, hogy rosszul esett, mert te meg számítottál rá. Legközelebb a részedről is elég lesz egy köszöntés, ajándék nélkül.
2010. dec. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!


amúgy meg figyelj ha azt mondom, hogy nincs le égve akkor nyilván nem hazudok, múlthéten még hangoztatta hogy kitalálta mit fog nekem adni szülinapomra, ezért számítottam rá nyilván hogy nem csak egy flegma "boldogat" kapok. Nyilván magának tud venni a büféből naponta 5 csokit, de le van égve... hát kétlem.

2010. dec. 6. 16:02
 8/16 anonim ***** válasza:
30%

Akkor meg egyszerűen nem vett neked semmit.


De látom, neked egy sz.ros ajándék fontosabb mint a barátságotok...

2010. dec. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg igaza van a kérdezőnek, mert ha nekem fontos valaki, akkor igyekszem a szülinapján kedveskedni valamivel, pont azért, mert a barátom az illető. És ez tökre nem pénz kérdése, mert lehet sütni valamit, saját készítésű ajándékot csinálni, vagy meghívni egy teázóba, ami kb. 500Ft lenne.
2010. dec. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

én nem vesztem össze vele, egyszerűen csak szarul esett hogy még ennyit sem képes megtenni értem... én inkább azt mondanám hogy neki ér ennyit a "barátságunk"


amúgy köszi mégegyszer minden választ!

2010. dec. 6. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!