Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most jogos lenne ha megsértődn...

Most jogos lenne ha megsértődnék vagy nem?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek (nem járunk énis lány vagyok :D) nemrég volt a szülinapja és felköszöntöttem meg kapott tőlem ajándékot, viszont az én szülinapomon ő nem jött suliba meg fb-n írt annyit hogy boldogat és ennyi. Lehet hogy parasztság meg minden de kicsit rosszul esik hogy én szenvedtem az ajándékával erre ő egyáltalán nem is fáradozik.
2010. dec. 6. 15:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
igen jogos lenne ha jogsértődnél..te veszel neki meg minden ő meg semmi..normálisan fel se köszönt..:/ na ennyit a kedvességéről.: S te kedveskedc neki ő meg nem..:/ te dolgod hogyha megmarakszol rá..jövőre ne vegyél neki..és akkor majd talán visszagondol hogy ő sem vett neked azért te se veszel neki..:/ úgyan az volt az én bnőmmel is..vettem neki ő meg megkérdi, hogy mit szeretnék szülinapomra..mondom nekem m1. mondja oké és akkor másnap meg 1 hét után sem hozott semmi.akkor minek kérdezte meg ?? :O na m1.
2010. dec. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
25%
Azért vettél neki ajándékot, hogy ő később viszonozza, vagy pedig azért, mert a barátnőd, akit fontosnak tartasz?
2010. dec. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

sajnálom hogy te is így jártál :/


persze hogy nem azért vettem neki hogy ő is viszonozza valami hasonló árú ajándékkal, csak szerettem volna ha mondjuk fel is köszönt vagy valami, nem csak odab.ssza hogy boldogat aztán neki tiszta a lelkiismerete...mondjuk legalább rajzolhatott volna valamit vagy ma a suliban megölelhetett volna hogy boldog névnapot utólag :/

2010. dec. 6. 16:45
 14/16 A kérdező kommentje:
szülinapot*
2010. dec. 6. 16:46
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát szimplán elfelejtette és leszarta. Szerintem igazad van, ha te kedveskedsz neki, gondolsz rá, készülsz rá, hogy meglepd, akkor ennyi tőle is elvárható. Szégyellje magát, legalább valamit saját kézzel készített volna.
2010. dec. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
51%
nem az ajándék fontos a kérdezőnek, hanem maga a gesztus, ne értsétek már direkt félre. Nem azt írta h nem elég drága ajándékot kapott, hanem hogy semmit. És annak mennyire fontos egy barátság aki nem vesz semmit a barátjának? a barátság nem egyoldalú dolog, oda vissza kéne működnie
2010. dec. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!