Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Már nagyon...

Most mit tegyek? Már nagyon nem bírom. Az öngyilkosság lessz a megmentőm?

Figyelt kérdés
édesanyémmal 9 éves koromban elkoltoztunk othonrol és uj életet kezdtunk!az elején nagyon jo és nyugodt korulmény volt!! (mivel az édesapán rendszeresen ivott a neveloapán pedig rendes embernek bizonyult) az elso évelkben nyugiban telt minden de ahogy egyre jobban szerettem volna lazítani a kotelet hogy édesanáymm engedégenyebb legyen ,azzal a neveloapán egyre gorombább és elviselhetetlen lett! Most 14 éves vagyok és utálom a neveloapámat.. Minden aproság miatt leszid ,de nem szigoru hangal mondja hogy csináljak rended mert bordel van, hanem a lézato osszes csunya szot felkiabálja ellenem... a legcsunyábbakat.... mikor legutobb nem mosogattam fel annyira elpattant a hur hogy majdnem megutott... egyfojtában fenyeget és szid édesanyám persze az elején védett de rájott hogy ha megvéd engem akkor még nagyobb cirkussz lessz belole.. legutobb a szemembe vágta hogy én oz o szemébe csak egy genyláda vagyok ás anyám ezt megerosítette..... Már nem bírom és az öngyilkosságot nem egyszer kisértettem meg!!!egyre rosszab a helyzet ,és most jopofizva viseljuk el egymást a házban!....látom édesanyámat amint nem tud mit tenni.... Es lassan annyira rossz a helyzet hogy édesanyám folyamatos ugyanazt kezdi mint a Mostoha apám..... már nem bírom a barátnoimnek nem tudom elmesélni mert nem tudnának mit javasolni!!! nagoyn kivagyok.. segítsetek mit tegyek??Pedig már annyimindenen változtattam és semmi se jo....
2010. dec. 19. 13:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
48%

Egy gyermeknek az a dolga, hogy alkalmazkodjon es turjon!

Tudom, hogy ez igy sokaknak nem tetszik, de ez a valosag sajnos.

Az Edesapad egy alkoholista. A mamad mert valtoztatni es uj eletet kezdeni Veled, pedig ezt sokan nem merik vallalni, es inkabb maradnak az alkoholista Ferjuk mellett, sot inkabb egyutt isznak pl., de a Mamad lepett!

Ez ertekeld es legy halas ezert. Nem kell koszongetni naponta, de viselkedj ugy, hogy erezzek azt, hogy szereted Oket, es add meg Nekik a tiszteletet. Ha tudod azt, hogy miert fognak megharagudni, akkor elozd meg ezt, tegyel azert, hogy beke maradjon.

Takarits, es segits otthon. Ne utald azt, Akinek a penzebol elsz, s ne utald azt, Akinek az otthonaban elsz!

Alkalmazkodj es turj, meg gyermek vagy. Majd eljon az ido, amikor mar eltudsz koltozni otthonrol es megtudod teremteni a sajat otthonodat.

14 eves vagy, de meg gyermek. Tudom, hogy nehez ez az idoszak, de ezt sosem szabad elfelejteni. Engedd meg azt, es add meg a lehetoseget, hogy tudjanak Teged szeretni!

Ne tekinsd azt mostohanak, Aki felnevelt!

2010. dec. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

előző válaszoló, nem mond butaságot..

Mondjuk én neked szurkolok!

20/L

2011. jan. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!