Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy baj az (agybaj) súlybaj?...

Nagy baj az (agybaj) súlybaj? (kategória: párkapcsolat, probléma? Pfff)

Figyelt kérdés

A párom mindig "vicces" megjegyzést tesz az alakomra. Sajnos látszik rajta, hogy nem vagyok számára eléggé vékony. Mondjuk azt is látom, hogy mindig kíván meg természetesen ezt ki is mutatja, de akkor is rosszul esik a néha kicsúszott megjegyzések, hogy vastag a karom, segges...stb. (mondjuk ezt nem sértőn mondja ezeket). No meg természetesen ha mondom, hogy ebbe meg abba a kajába bele kell tenni a cukrot, akkor mindjárt mondja, hogy "neeeem kell a cukor bele".


pfff



Tudom, hogy van már ehhez 1000 hasonló kérdés, de ez engem már idegesít. Ráadásul ez egy nagyon friss kapcsolat (1 hónap). Én úgy gondolom, hogy ha meg "kell" felelnem, akkor saját magamnak és nehogy már más mondja meg hogy nézzek ki. Természetesen én szeretnék ettől függetlenül lefogyni eléggé sokat, de akkor is kiakaszt hogy nem azt érzem hogy én tökéletes vagyok neki.


Róla annyit lehet tudni, hogy eléggé hiú és ő nagyon vigyáz az alakjára.


A kérdésem csak az lenne, hogy ti erre hogyan reagálnátok, hogyan kezelnétek?


Amúgy a méreteim: 170 cm, 71 kg, mell: 90, derék: 70, csípő: 90, kar: 28,5.


2010. dec. 22. 08:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy annyira kövér...Bár mindenkin másképp látszódik a felesleg.(nálam 1 kiló is nagyon meglátszik)..

Ha a párod kíván,akkor egyértelmű hogy tetszel neki igy is...

Lehet csak motiválni akar,hogy segitse a fogyásodat.

2010. dec. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért van veled együtt, ha nem elégedett veled? Nehogy már 1 hónap ismeretség után bele akarjon szólni a kinézetedbe/életedbe! Ha valaki ennyire figyelmetlen, akkor nem tudom, hogy meg tud-e változni, én félek, csak rosszabbodni fog a helyzet.
2010. dec. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom, hogy ebből mennyi az izom/zsír arány, de az adatok alapján nem vagy kövér.

Szerintem ne fogyózz, elég ha sportolsz és a kifejezetten hízlaló ételeket hanyagolod egy ideig.

2010. dec. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy hasonló sztorim nekem is volt: 156 cm vagyok, akkor 47 kg voltam, nekem teljesen megfelelt a külsőm. Az akkori barátom testépítő volt és folyton beszólt, hogy eddzek, mert "löttyedt" vagyok. Annak ellenére, hogy sportoltam és szerencsés az alkatom is. Természetesen nem voltam egy fitness modell, de átlagemberek között sportosnak számítok.

De saját magával szemben is olyan volt, hogy naponta mérte magát (185 cm/90 kg) és ha néhány dekát mozdult a mérleg, aggódva jött, hogy nézzem meg, hova hízhatott. Mondtam, hogy hülye vagy, menj el wc-re, ennyit egy nagy pohár víztől is lehet "súlyosodni". Egész nap a tükörben nézegette magát.

Végül rájöttem, hogy testképzavara van, amit rám is kivetített. A veszekedéseink nagy része is olyan "fontos" dolgokon volt, minthogy miért eszek májkrémes kenyeret,a májkrém méreg és nem akar olyan nővel lenni, aki "szándékosan mérgezi magát".

Ki is raktam rövid úton.

2010. dec. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Fú utolsó ez durva volt!

Kedves kérdező! Neked azt javaslom hogy KOMMUNIKÁLJ a pároddal!

A legtöbb kapcsolat azért megy tönkre, mert az emberek nem mernek beszélni a problémáikról. Nekem a házasságom majdnem ráment! Már minden bajom volt, azt hittem megcsal és azért olyan ideges. Kiderült hogy az volt a baja, hogy nem vette még át a cég. Azóta ez már megtörtént.

A lényeg a lényeg: ha ez téged bánt, kérd meg kedvesen, hogy fejezze be. Mert csak gyűlik,gyűlik benned ez a "méreg" és amikor vége az első nagy lángolásnak kitör belőled!

2010. dec. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 sulfur ***** válasza:
84%

A testsúlyod éppen ideális a magasságodhoz. Amúgy meg lehet, hogy csak szeretetből, évődésből mondogatja. Inkább örülj neki.


9:10-nek: Igazad volt, ha egy ilyen piperkőc faszit kiraktál!!! Még nőben is nehéz elviselni, ha mindig az alakjával van elfoglalva!

2010. dec. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azért mondja, mert tetszik neki. Pl. hoyg "segges" azt mondod kedvesen mondja. Lehet hoyg a cukrot nem miattad mondja, hanem maga miatt mert szerinte tényleg nem kell, ő nem cukorral eszi, vagy nem annyival.

Tegnap munkahelyi bulin házi sütiket ettem, tényleg finomak voltak, de a második után rosszul voltam, annyi cukor és zsír volt bennük. Mi nem használunk sok cukrot, ezért nem is birom. Nem vagyunk egészségmániások, csak nem szoktuk. Aki nincs ráállva a nagy cukorfogyasztásra, az tényleg nem bírja megenni.

A bátyám is rászól anyámra, ha cukrozna, pedig semmi baja anyám testével, csak ő is szeretne enni az ételből, és nem szereti a cukrot. Után lehet cukrozni, akinek édesebb kell.

Nem gondoltál arra, hogy ő nem szeretne annyi cukrot enni, azért mondja?


A testedet kívánja, a cukrot meg nem.

Nem vagy olyan kövér, bár híznod már nem kéne.


Nekem még ma is görcsöl az oldalam, ha eszembe jutnak a tegnapi sütik. Mondjuk harmadannyi cukorral kellemes emlék maradt volna.

2010. dec. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Azért jött össze veled, mert tetszel neki. A kajába meg tényleg nem kell cukor.

Ne főzz vele, menj korizni, akkor nem szól bele!

2010. dec. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát kedves kérdező te egyáltalán nem vagy segges, a karod sem vastag, csak normális testalkatod van. Én határozottan örülnék, ha 90-es csípőm lenne, ráadásul alacsonyabb is vagyok.
2010. dec. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az én exem is kedvesen kezdte. :) "Lóg a segged, hájas vagy, lóg a melled". Mindezt úgy, hogy 176 cm voltam 67-65kg. Aztán kedztem elhinni, hogy tényleg így van. :S És egy ördögi körbe estem bele. Azóta fogytam, most 58kg vagyok. Azóta szétmentünk (emiatt is, nem bírtam elviselni az alázást), és a szakítás óta írógat, hogy gebe vagyok, csontkollekció, stb. Szóval ő meg a másik véglet, hogy neki semmi nem jó. :)

Szerintem beszéld meg vele, hogy rosszul esik, aztán majd meglátod mi sül ki belőle. :)

2010. dec. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!