Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy baj az (agybaj) súlybaj?...

Nagy baj az (agybaj) súlybaj? (kategória: párkapcsolat, probléma? Pfff)

Figyelt kérdés

A párom mindig "vicces" megjegyzést tesz az alakomra. Sajnos látszik rajta, hogy nem vagyok számára eléggé vékony. Mondjuk azt is látom, hogy mindig kíván meg természetesen ezt ki is mutatja, de akkor is rosszul esik a néha kicsúszott megjegyzések, hogy vastag a karom, segges...stb. (mondjuk ezt nem sértőn mondja ezeket). No meg természetesen ha mondom, hogy ebbe meg abba a kajába bele kell tenni a cukrot, akkor mindjárt mondja, hogy "neeeem kell a cukor bele".


pfff



Tudom, hogy van már ehhez 1000 hasonló kérdés, de ez engem már idegesít. Ráadásul ez egy nagyon friss kapcsolat (1 hónap). Én úgy gondolom, hogy ha meg "kell" felelnem, akkor saját magamnak és nehogy már más mondja meg hogy nézzek ki. Természetesen én szeretnék ettől függetlenül lefogyni eléggé sokat, de akkor is kiakaszt hogy nem azt érzem hogy én tökéletes vagyok neki.


Róla annyit lehet tudni, hogy eléggé hiú és ő nagyon vigyáz az alakjára.


A kérdésem csak az lenne, hogy ti erre hogyan reagálnátok, hogyan kezelnétek?


Amúgy a méreteim: 170 cm, 71 kg, mell: 90, derék: 70, csípő: 90, kar: 28,5.


2010. dec. 22. 08:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Akkor te meg visszacukkolhatod, hogy te meg a férfias termetű masszívabb férfiakat szereted, nem a kákabelűeket, vagy akármilyeneket, vagy a hiúkat.
2010. dec. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ez egy idegentől is bunkóság lenne.
2010. dec. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!