Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Reménytelen szerelmesek! Hogy...

Reménytelen szerelmesek! Hogy bírjátok ezt?

Figyelt kérdés

Azokat szeretném kérdezni, akik évek óta szerelmesek valakibe, de nincsenek együtt. Gondolok itt arra, hogy a másik nem szereti viszont őket, vagy épp valaki mással vannak, netán férjek/feleségek, rossz kapcsolatban lévő válni nem akarók, vagy csak nem tudják, hogy van aki szereti őket...


Nálam még csak pár hónapja tart, de már most látom, ez lesz még évekig, szeretni fogok valakit, aki nem lehet velem, én pedig nem érem be mással, nem tudok, és jelenleg nem is akarok továbblépni. Sosem találkoztam még hozzá hasonlóval, de elég kiakasztó a gondolat, hogy még évekig, magányosan és távolról fogom szeretni őt.

Egyébként nem vagyok az a kapcsolathajhászó fajta, jól elvagyok egyedül, de most mégis mindennél jobban vágyom egy kapcsolatra. Vele.


Szóval, hogy lehet ezt évekig csinálni? Hogy lehet így élni évekig??


(normális válaszokat, pls! köszönöm!)


2010. dec. 26. 23:24
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:

A 7 éve "szenvedő" vagyok:

Nem tudom melyik a jobb mindkettőben van jó, de valszeg egyik se jobb a másiknál. Ha szeretjük egymást, akkor van remény, hogy mégis összejövünk, hiszen el lehet válni, szakítani lehet az élettárssal, ha meg nem viszonozza, akkor van remény, hogy elfelejted, vagy hogy gyorsabban, nyomtalanabbul múlik el.

2010. dec. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%
2 évig voltam szerelmes valakibe, azt hittem teljesen remenytelen, ő is ugyanezt gondolta, most együtt vagyunk és nagyon boldogok. Biztos, hogy nálatok remenytelen?
2010. dec. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:

00:04

Jó Nektek! Most irigykedek egy kicsit, ha nem baj :)

Nem tudom, hogy van-e remény. Hol úgy érzem van, hol úgy, hogy nincs. Dehát a remény hal meg utoljára, szóval reménykedek azért, bár még azt sem igazán tudom miben...

2010. dec. 27. 00:13
 14/42 A kérdező kommentje:

00:01

Hm, na igen. És egyik sem könnyű...

2010. dec. 27. 00:14
 15/42 anonim ***** válasza:
Nekem is van 1 lany aki nagyon nagyon tettszik de sajnos nemsok eselyem van nala. Pedig nap mint nap latom, mert 1 suliba jarunk..es nagyon tettszik! Van 1 kozos ismerosunk es kosozno visoznyba vagyunk...peldaul a multkor rammosolygott es koszont ez nagyon jol esett es azutan mentem az uton o a masik felen es intett 1et...es en ezeket mind jo jelnek vettem, persze azert tudom hogy ezek csupan kosoznesnek nyilvanitotta! De ha 1er osszejonne akkor en lennek a legboldogabb!!! 17/f
2010. dec. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:

17/f

ez azért jó jel, ez azt jelenti, hogy figyel rád, nézi, hogy hollát meg, és örül neked. Ha nem így lenne, nem törné magát integetéssel, hidd el. Ne add fel a reményt :)

2010. dec. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:

00:20

Ez nem tűnik olyan reménytelennek. Ne add fel! :)

2010. dec. 27. 00:25
 18/42 anonim válasza:
nagyon szar érzés.. mindenről ő jut eszembe :S és semmibe vesz.. 16f
2010. dec. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:

Egyébkén engem az zavar nagyon, hogy lassan 30 leszek, ha erővel kényszerítem magam a felejtésre, akkor is évekbe telhet, míg elfelejtem Őt, és újabb sok sok évbe, míg találok valakit, aki megfelel nekem.

Mert ami azt illeti, elég válogatós vagyok.

Próbáltam már lejjebb adni az igényeimből, de annak sem lett jó vége...

2010. dec. 27. 00:39
 20/42 anonim ***** válasza:

Már 5 éve szeretek valakit teljes szívemből. Barátságnak indult de sokkal több lett belőle. Többször úgy volt, hogy összejövönk, egy hajszál választott el minket sokszor egymástól...de ilyenkor mindig történk valami, ami közénk állt.


Azt hiszem, ő most már csak barátként tekint rám-bár ez számomomra most sem teljesen egyértelmű. Én pedig képtelen vagyok elviselni, hogy egyszer majd mással legyen, mást csókoljon, szeressen...nekem pedig mind legjobb barátnak ennek örülnöm kellene:'(


Egy hónapja járok valakivel, hátha elfelejtem Őt, de úgy néz ki szakítás lesz a vége. Nem tudom elfelejteni...úgy érzem szabadnak kell lennem ahhoz, hogy ott legyen a remény, hogy Ő és én egyszer....

2010. dec. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!