Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Reménytelen szerelmesek! Hogy...

Reménytelen szerelmesek! Hogy bírjátok ezt?

Figyelt kérdés

Azokat szeretném kérdezni, akik évek óta szerelmesek valakibe, de nincsenek együtt. Gondolok itt arra, hogy a másik nem szereti viszont őket, vagy épp valaki mással vannak, netán férjek/feleségek, rossz kapcsolatban lévő válni nem akarók, vagy csak nem tudják, hogy van aki szereti őket...


Nálam még csak pár hónapja tart, de már most látom, ez lesz még évekig, szeretni fogok valakit, aki nem lehet velem, én pedig nem érem be mással, nem tudok, és jelenleg nem is akarok továbblépni. Sosem találkoztam még hozzá hasonlóval, de elég kiakasztó a gondolat, hogy még évekig, magányosan és távolról fogom szeretni őt.

Egyébként nem vagyok az a kapcsolathajhászó fajta, jól elvagyok egyedül, de most mégis mindennél jobban vágyom egy kapcsolatra. Vele.


Szóval, hogy lehet ezt évekig csinálni? Hogy lehet így élni évekig??


(normális válaszokat, pls! köszönöm!)


2010. dec. 26. 23:24
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Én a másik oldalon állok. Egy férfi 4 éve szerelmes belém.

Ő a reménytelen szerelmes. Ebből 2 évig nem tudtam róla, hogy az. Észresem vettem. Aztán észrevettem, csókoloztunk 3 hónapig titokban rajongtam érte, aztán csinált egy nagyon csúnya húzást. Még mindig szeretem, de a büszkeségem nem enged. Ezért inkább hagyom hogy szenvedjen, miközben megőrülök érte néha. És szenved is, minden létező módon megpróbál meghódítani, de nem megy neki. Szeretem kínozni, szeretem féltékennyé tenni, miközben belül égek és kívánom a társaságát, a szerelmét a lényét a testét a mindenét. De tartom magam, a húzása miatt.

2010. dec. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

Három éve ismerjük egymást, és már az első találkozásunkkor megállapítottam magamban, hogy ez a fiú nagyon jóképű. Sokat beszélgettünk, beszélgetünk, de nem igazán történt semmi komoly, csak flörtöltünk.

Aztán pár hónapja történt valami, flörtöltünk, és ő kereste a testi kontaktust is. Nem történt köztünk semmi, mert én féltem, hogy csak használna, és másnapra megbánná. (Többször említette az este folyamán, hogy részeg, na meg ő "híres"...) Szóval megijedtem, ráparáztam a dologra, és nem lett belőle semmi, mert egy olyan fiú, mint Ő mit akarna tőlem?! Mintha Vilmos herceg kaviár helyett zsíros kenyeret enne. Az incidens óta nem igazán beszél velem.


Hiányzik, és rossz, de félek tőle. Attól, hogy lelkileg bántani fog, hogy majd az alkoholra keni az egészet, vagy durván "lekoptat". Ez van. Az pedig csak hab a tortán, hogy több közös ismerősünk állítja, hogy egymásnak vagyunk teremtve.

2010. dec. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!