Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Reménytelen szerelmesek! Hogy...

Reménytelen szerelmesek! Hogy bírjátok ezt?

Figyelt kérdés

Azokat szeretném kérdezni, akik évek óta szerelmesek valakibe, de nincsenek együtt. Gondolok itt arra, hogy a másik nem szereti viszont őket, vagy épp valaki mással vannak, netán férjek/feleségek, rossz kapcsolatban lévő válni nem akarók, vagy csak nem tudják, hogy van aki szereti őket...


Nálam még csak pár hónapja tart, de már most látom, ez lesz még évekig, szeretni fogok valakit, aki nem lehet velem, én pedig nem érem be mással, nem tudok, és jelenleg nem is akarok továbblépni. Sosem találkoztam még hozzá hasonlóval, de elég kiakasztó a gondolat, hogy még évekig, magányosan és távolról fogom szeretni őt.

Egyébként nem vagyok az a kapcsolathajhászó fajta, jól elvagyok egyedül, de most mégis mindennél jobban vágyom egy kapcsolatra. Vele.


Szóval, hogy lehet ezt évekig csinálni? Hogy lehet így élni évekig??


(normális válaszokat, pls! köszönöm!)


2010. dec. 26. 23:24
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
Ha van egy járható terved, ami eljuttathat a célodhoz, és követed ezt a tervet, akkor jól bírható. Ha viszont úgy látszik nem sikerül, és nem tudsz rajta javítani, jobb föladni. Beletörődni az állapotba, és konzerválni hosszú távon, nem túl szerencsés.
2010. dec. 27. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim válasza:

22 vagyok 1,5 éves gyerekkel. A mostani kapcsolatom rettenetes. Próbálom a gyerek miatt fényezni, de nem megy már sokáig. Megismertem valakit. Épp olyan, akire mindig is vágytam. Jó vele beszélgetni, jó vele minden, illetve jó volt...most az egyik pillanatról a másikra elvette az eszem, a szívem, és lelépett vele. Úgy érzem, belehalok. Az üzeneteimre sem válaszol néhány napja, teljes a káosz. De én...én...szeretem! Szerelemmel, mint még soha senki mást.

Nem tudom mit tegyek, hogy vegyem rá, hogy válaszoljon. Ha elutasító választ ad, már az sem érdekel, csak mondana végre valamit, mert úgy érzem megőrjít. Tudja ezt, de semmi eredménye eddig :( Nem tudom meddig leszek képes várni rá....remélem megéri majd

2010. dec. 27. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:

ezt akár én is írhattam volna, szóról szóra. ne érts félre de örülök annak, hogy korban idősebbek is vannak így mint én, mert akkor talán nincs velem akkora baj.

pár hónapig jóban voltam egy lánnyal, ezalatt sikerül teljesen beleesnem, persze ő csak egy haverként gondolt rám, de én azóta nem tudom elfelejteni a mosolyát és a nézését... :( többször kikosarazott, az elején még finoman, legutoljára kevésbé érzéssel. ennek több mint 18 hónapja, azóta nem beszéltem vele. próbáltam néha kedveskedni felé, de teljesen reménytelen a dolog. utólag visszagondolva tudom, hogy én szúrtam el a barátság részét, de nem tudtam rá csak haverként-barátként tekinteni, mert beleszakadt volna a szívem. így teljesen megszakadt az ismeretségünk. hetente-kéthetente látom még, és akkor piszkosul lehangolt leszek napokra, de szerencsére egyre kevésbé, lassan "elkopik" az érzés.

a baj az, hogy mindig eszembe jut, most is minden nap gondolok rá, akkor minden órában csak rá gondoltam, hogy... azóta amióta ismerem gyakorlatilag semmiféle kapcsolatom nem volt, senki sem érdekelt annyira, egyszer erősen próbálkoztam de nem éreztem semmit.

én a helyedben kerülném minden szinten, inkább menny át az utca túl oldalára, ne járj arra amerre ő, ne is gondolj rá soha többet. ne nézd meg közösségi oldalakon, azt se amit ír, a legjobb ha törlöd vagy egyszerűen nem használsz ilyen oldalakat mint ahogy én sem. ne menny oda szórakozni ahol tudod megjelenhet. csak a rosszra gondolj ha mégis eszedbe jut, a rossz oldalára. és ha van legjobb barátnőd-barátod akkor ha már nagyon magad alatt vagy beszéld ki magadból az egészet, akár becsípve.

én csak ezt tudom tanácsolni.

23f

2010. dec. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:

én már régóta szenvedek ez miatt.

egyik ismerősömmel 7éve voltunk barátok.aztán nemrég összejöttünk.pár hét után mégis szakított,de nemtudom hogy miért.Azóta tönkrement a barátságunk.Nagyon rossz.Elvesztettem a szerelmemet,akit még mindig szeretek,és egyben az egyik legjobb barátomat is.

kegyetlen:(((

2010. dec. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

00:20as vagyok!

Sajnos csak koszonesnek szanta azt az integetest is sztem, mert ha akarna szerintem valami tobbet o is akkor pl visszairt volna a multkor irt uzenetemre amit 1 kozosegi odlalon irtam neki! Amugy remenykedek, de szerintem nm sok esely van...de hatha!!!

2010. dec. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
Nekem 22-én dél óta tart a szenvedésem. Nagyon nehéz. Összejöttünk 1 hónappal ezelött, 3hétig folyton együtt voltunk, dúlt a "love", aztán szakított, merthogy nem jött aminek jönnie kellett volna, nem tud szeretni. Az első 2 hétbe nagyon szeretett, létezik ilyen??? Hiányzom neki,de mégse szeret. Mit kéne tennem??? :(((
2010. dec. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
3 éve (vagyis 2011 februárjában lesz 4 éve) szerelmes vagyok egy nálam 25 évvel idősebb családos férfiba. Amikor megismertem, még egyedülálló volt, de az elejétől tudtam, hogy köztünk nem lehet semmi. Tavaj télen végig rá gondoltam, sokat sírtam miatta... De idén karácsony előtt "elmagyaráztam magamnak", hogy köztünk SOHA NEM LEHET SEMMI, és nekem is jobb lesz, ha minél előbb elfelejtem.
2010. dec. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
Én másfél éve,minden este mikor lefekszek ő jár a fejemben,napközben is sokszor eszembe jut,de ez van.Elnyomom az érzéseimet,elásom mélyre és kész.20/F
2010. dec. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:

Látom, vagyunk egy páran :(

A legrosszabb az, hogy rájöttem arra, hogy bár többször hittem már azt, hogy szerelmes vagyok, most már tudom, eddig nem voltam az. Fellángolás volt, szeszély, de nem szerelem. Ez viszont az!! A nagy betűs szerelem. Nem részletezem :)

Győzködöm magam, hogy semmi értelme, hogy felejtsek. Próbálok minden apróságot felnagyítani és hibának venni, haragudni Rá... De nem megy!! Nincs elviselhetetlen hibája (nem tudok róla), nincs miért haragudni rá (ha lenne is, megindoklom magamnak). Sosem éreztem még ilyesmit, és nem hiszem, hogy valaha is találnék mást aki ennyire... passzolna mindenben!

És nem mellesleg nem akarom elhinni, hogy ami ennyire jó, az csak így jön, átszáguld az életemen, aztán felejtsek, ha tudok, vagy dögöljek bele... Ilyen nincs!! :(

2010. dec. 27. 14:06
 30/42 anonim ***** válasza:

Nálam még csak 3 hónapja tart, de igyekszem elnyomni magamban. Teljesen reménytelen a dolog, mert menyasszonya van. Sajnos mire ezt megtudtam már késő volt, nyakig benne voltam. Teljesen összetörtem, mert ez a pasi totál az esetem és természetben is nagyon illik hozzám. A legroszabb az hogy olyan aranyos velem, mindig mosolyog,meg felkapja a fejét, ha belépek az ajtón, én meg alig tudom visszafolytani a sírást. Jobb lenne, ha rám se nézne, nem foglalkozna velem. Tényleg könnyebb lenne. Az a legcikibb, hogy amikor még nem tudtam mi a helyzet, a viselkedése alapján nagyon elkezdtem reménykedni. Pedig már nem vagyok annyira fiatal és tapasztalatlan, ezért utólag ég a fejem. Azóta kifordultam magamból, olyan dolgokat csinálok, amiket régebben elítéltem.

27/N

2010. dec. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!