Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Reménytelen szerelmesek! Hogy...

Reménytelen szerelmesek! Hogy bírjátok ezt?

Figyelt kérdés

Azokat szeretném kérdezni, akik évek óta szerelmesek valakibe, de nincsenek együtt. Gondolok itt arra, hogy a másik nem szereti viszont őket, vagy épp valaki mással vannak, netán férjek/feleségek, rossz kapcsolatban lévő válni nem akarók, vagy csak nem tudják, hogy van aki szereti őket...


Nálam még csak pár hónapja tart, de már most látom, ez lesz még évekig, szeretni fogok valakit, aki nem lehet velem, én pedig nem érem be mással, nem tudok, és jelenleg nem is akarok továbblépni. Sosem találkoztam még hozzá hasonlóval, de elég kiakasztó a gondolat, hogy még évekig, magányosan és távolról fogom szeretni őt.

Egyébként nem vagyok az a kapcsolathajhászó fajta, jól elvagyok egyedül, de most mégis mindennél jobban vágyom egy kapcsolatra. Vele.


Szóval, hogy lehet ezt évekig csinálni? Hogy lehet így élni évekig??


(normális válaszokat, pls! köszönöm!)


2010. dec. 26. 23:24
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

18:31

Hogy fordultál ki magadból? Miket csinálsz?

2010. dec. 27. 19:15
 32/42 anonim ***** válasza:

"nem is akarok továbblépni"


Nemakarásnak nyögés a vége, ha nem tudtok együtt lenni tovább kell lépni nem álmodozni a másikról és bebeszélni magadnak hogy tökéletes, ha egyszer összejönétek nagyott koppanál mert nem lenne olyan tökéletes mint az álmaidban, ha meg sose jön össze csak a saját életedet fecsérled el a semmiért.

2010. dec. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:

18:31-es vagyok


Egyéjszakás kalandokba keveredem. Valamiféle testi pótlékot keresek. Pedig régebben eléggé meg volt a véleményem azokról, akik ezt csinálták.

2010. dec. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
Ajjhhh, nem hiszem el,h ennyien így vagyunk. Miért nem lehet mindenki boldog??? És akkor itt csak arról mesélhetnénk,h milyen szép az élet :-) Az a baj,h én is nagyon szerelmes vagyok, csak 3 hetet voltunk együtt, de gyönyörű volt. Teljesen hozzámvaló, ő is szerelmes volt,de vmitől beijedt vagy hirtelen túl sokat voltunk együtt, ő sem tudja :-((( Csak nem tudom mi lenne most a jó:-(
2010. dec. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

Rosszul...

21/l

2010. dec. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

Utolsó wok.

Rosszul lehet elviselni. Igen van korkülönbség és persze csak barátként tekint rám.

2010. dec. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Ez nagyon rossz dolog, vagy felejteni lehet, vagy pedig bevallani. Lesz ami lesz alapon... Én sem merem bevallani, tehát inkább szenvedek tovább!:(
2010. dec. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Jo ideig szerelmes voltam valakibe, neha ugy ereztem, kolcsonos a dolog. Tortent is koztunk egy s mas, de azt gondoltam, hogy csak le akar fektetni es masnap esetleg megkerdezne, hogy vagyok, mint egy akarmilyen ismerostol, igy aztan nem lett semmi. En ezutan meg sokaig ugyanugy ereztem iranta...amig egyszer nagyon bunko volt a sajat hugaval, igy aztan kiabrandultam belole.
2010. dec. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

Nálam 4 éve tart lassan. Kezdődött azzal, hogy nagyon megtetszett és összejöttünk. Másfél évig tartott a "szerelem", ő állítása szerint nagyon szeretett, de nem volt szerelmes. Ettől függetlenül én igen és még a mai napig is. Nagyon boldog voltam. Aztán előállt azzal, hogy neki ez nem elég, ő szerelmes akar lenni és olyan társat akar, akivel el tudja képzelni a közös jövőt. Én nem ilyen voltam neki, tudom, hogy voltak/vannak hibáim.

Aztán nem sokra rá lett valakije, én töröltem magam minden közösségi portálról, hogy véletlenül se lássam. Ő keresett, tartani akarta a kapcsolatot, de én elhajtottam. Hatalmas űr lett az életemben. Pár napja tudtam meg, hogy gyereket vár attól a férfitól.

A szívem darabokban, próbálok továbblépni, de egyik nő sem olyan, mint Ő.


24/F

2010. dec. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

Ezt a közösségi oldalakról törlést én is megcsináltam. Öt évig voltam ebben az állapotban, a volt tanárommal, de végül fél éve besokalltam a se veled se nélküledből és megszakítottam vele minden kapcsolatot. Amíg tartott havonta volt új pasim, hogy őt idegesítsem és hogy hátha szerelembe esek. Aztán végeztem... Rá nem sokra megjelent az életemben, pardon, berobbant a jelenlegi párom. Szerelem első látásra... azóta is :)


NE ADJÁTOK FEL! :) De komolyan.

2010. dec. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!