Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon, olykor már betegesen...

Nagyon, olykor már betegesen féltékeny vagyok a barátomra. Szerinte ok nélkül és szerinte is. Hogyan kűzdjem le mégis?

Figyelt kérdés

1éve vagyunk együtt, Ő 20éves, én 17elmúltam.

És megadta az msn jelszavát és néha belépek a postafiókjára, és tudom hogy ciki, de...turkálok:S

És féltékeny vagyok mert van egy pár csaj ismerőse, de mindről tudom ki kicsoda mert elmondja ha kérdezem. Mégis már arra is ugrom ha egy csaj ismijével msnezik vagy bármi:(

És gyanakszom a semmire.

Vagy féltékeny vagyok,ha a haverjaival elmegy ide-oda...és tart 1-1 kan partit velük. Bár ritka mikor elmegy, de bejelenti hogy hova, szóval nem titokban,de olyankor félek hogy megcsal vagy bármi. Főleg mert 1-2 haverja szingli...és betegesen félek:S

Ha csörög a teloja már görcsbe van a gyomrom:S


2010. dec. 27. 18:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
megbeszélte* bocsi!
2010. dec. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha megakar csalni úgy is megfog. Lehet, hogy az életben nem tudod meg, de az is lehet hogy igen. Ha meg így viselkedsz el is fogod érni, hogy megcsaljon. Mire jó ez Neked? Élvezed?! Akkor fogsz jó pofára esni mikor azt mondja, hogy csá baba. Ennyi volt! Ha nem tudsz ezen változtatni akkor inkább ne is legyen senkid. Csak az őrületbe kergetnéd a másikat, akit állítólag SZERETSZ. Inkább kíméld meg a pasikat.
2010. dec. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ez súlyos bizalmatlanság.. Egyrészt nem bízol magadban, mert azt gondolod, a barátodnak nem vagy elég. Nem bízol benne, mert azt hiszed, a hátad mögött átvág. Nem bízol a barátaiban, azt gondolod, nem vesznek komolyan.. Elsősorban az önbizalmadat kellene visszaállítani/növelni, és akkor talán változna a helyzet. Vannak erre mindenféle tréningek, könyvek, akármi.. Remélem a barátod nem érzékel ebből a féltékenység-mizériából semmit, mert nagyon kiábrándul, ha azt érzi, ok nélkül nem bízol benne.

Tudatosan kell kezelned magadban a problémát, ne kutass többé a cuccai között, és próbáld meg jobban megismerni a barátait/barátnőit. Nem vagy egyedül ezzel a problémával, a legtöbb nő megküzd a féltékenységgel, biztosan sikerülni fog neked is!

2010. dec. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ha képtelen vagy megbízni benne, nem is szereted igazán... ha tényleg semmi okot nem adott a féltékenységre. Én a párommal lakom, a gépen és a laptopjainkon is el vannak mentve a jelszavak mindenhova. Még egyikünknek sem jutott eszébe turkálni a másik dolgaiban, csak a másik kifejezett kérésére :)


Örülj neki hogy eddig el bírt viselni, de ha így folytatod egy idő után borul nála a bili, és lelép. Vagy próbálj meg megbízni benne, vagy járj szakorvoshoz. 20/L

2010. dec. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

Húú nekem még nem volt barátom, de tuti, hogy felrobbanék ha csak egy másik csajt jobban megnézne az utcán. Nem hogy nő nemű barátok...

19

2010. dec. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon alacsony lehet az önbizalmad, szerintem beszélj egy pszichológussal, azok rendbe tudják rakni a ember lelkivilágát. És ne hallgass mindenkire, aki itt beszólogat neked, lehet, hogy ők nem féltékenykedők, de messze nem tökéletesek :)
2010. dec. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én ugyan ebben vagyok ,bár együtt élünk. Viszont nekem van okom. Ugyan ezt éreztem mint te, és ki is derült,hogy másfelé kacsingatott,viszont időben számon kértem.Majd később mikor megint megbíztam benne de megint megtörtént. Szakítottunk ,de nem tartott 3 napnál továbbb, mivel egy fedél alatt voltunk és hát nem tudtam elmenekülni és átbeszéltük a dolgokat! Én megbocsájtottam,de nem tudom jól tettem e :(. Nem voltam még ilyen helyzetben. Nem csalt meg, de ha nem vettem volna észre akkor az lett volna a vége. Szeretem ,de a bizalmam egyenlő a nullával.És nagyon nehéz így élni.Mikor tudod ,hogy bármikor a szemedbe hazudik.

Én azt mondom légy résen! De ne mutasd ki felé!

2010. dec. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!