Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyós-unoka kérdés másképp....

Anyós-unoka kérdés másképp. Mi a teendő? Anyósok/anyák véleménye nagyon érdekel, de más is írhat!

Figyelt kérdés
Anyósom tudni véli, h kisbabánk lesz. Megkérdezte többször, mondtuk hogy nem, hagyjuk, stb. Erre 2 hét folyamatos célozgatás és az ellenállásunk után letámadott minket, h miért nem lehet elmondani, mikor egyértelmű, semmit se mondunk el nekik, miért vagyunk ilyenek és jól megsértődött, mert ismét ellenálltunk. Megkértük, hogy a gyanúját ne terjessze a rokonságban, mire megsértődött, hogy eben mi a rossz és milyenek vagyunk. 9 hetes vagyok, a 12. héten akartuk ünnapélyesen elmondani :S Különböző okok miatt nagyon parás vagyok sajnos ami a babát illeti.
2010. dec. 28. 19:07
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
74%
Neked adok igazat. Én is eléggé babonás vagyok és én is úgy hallottam hogy gyerekről 12. hétig nem tanácsos beszélni. És mi van ha nem akarnátok megtartani a gyereket? Vagy beteg és ezért el kellene vetetni? Ő meg már szétkürtölte a rokonság berkeiben hogy terhes vagy... Nem szép dolog, a ti magánügyetek.
2010. dec. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Hát igen, minden rossz előfordulhat még ilyenkor sajnos (reméljük, nem fog). Köszi a választ!
2010. dec. 29. 00:13
 23/36 anonim ***** válasza:
Na, hogy vagytok?:)
2011. jan. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Holnapután lesz az a bizonyos uh..
2011. jan. 17. 12:26
 25/36 anonim ***** válasza:
0%
Butaságot csináltál. Csak neked olyan óriási dolog a baba. A világon már több milliárd született. Ha gond miatt nem modod el még az anyósodnak sem, az még nagyobb butaság. Mert akkor segítséget sem kapsz. Én azt hiszem, nem ő az anyós, hanem már te magad vagy az.
2011. jan. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

És ha az a helyzet, hogy az anyósom nem tud titkot tartani és nekem nem hiányzik mellé még 25 ember vígasztalása és lesajnáló mondatai? És ha az anyósom vígasztalása sem hiányzik? Sőt rosszabb, mintha nem vígasztalna senki? Ez miért rossz?

Remélem, nincs baj persze. Időben meg fogja tudni.

Tudom, h sok gyerek született már, de nekünk Ő az első.

2011. jan. 18. 12:12
 27/36 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező!

Most itt mink 3 millióan tudjuk, hogy terhes vagy, babát vársz. Csak anyósod nem tudhatta, mert még elmondja valakinek. Kérdezem, a 3 millión kívül kinek nem szabad tudnia a nevezetes eseményről?

2011. jan. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Ti 3 millióan nem tudjátok, hogy ki vagyok, ez a különbség.
2011. jan. 18. 14:09
 29/36 anonim ***** válasza:
Ha jól számoltam, ma voltál ultrahangon. Minden rendben van?
2011. jan. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Igen, köszi :-) Hétvégén bejelentés :-)
2011. jan. 19. 19:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!