Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyós-unoka kérdés másképp....

Anyós-unoka kérdés másképp. Mi a teendő? Anyósok/anyák véleménye nagyon érdekel, de más is írhat!

Figyelt kérdés
Anyósom tudni véli, h kisbabánk lesz. Megkérdezte többször, mondtuk hogy nem, hagyjuk, stb. Erre 2 hét folyamatos célozgatás és az ellenállásunk után letámadott minket, h miért nem lehet elmondani, mikor egyértelmű, semmit se mondunk el nekik, miért vagyunk ilyenek és jól megsértődött, mert ismét ellenálltunk. Megkértük, hogy a gyanúját ne terjessze a rokonságban, mire megsértődött, hogy eben mi a rossz és milyenek vagyunk. 9 hetes vagyok, a 12. héten akartuk ünnapélyesen elmondani :S Különböző okok miatt nagyon parás vagyok sajnos ami a babát illeti.
2010. dec. 28. 19:07
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy minden rendben van, nagyon-nagyon gratulálok!:)
2011. jan. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves tőled :-)
2011. jan. 19. 19:42
 33/36 anonim ***** válasza:

Na mostmár merek gratulálni én is :):)

Sok boldogságot! :):)

2011. jan. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm :-))
2011. jan. 19. 20:43
 35/36 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy minden rendben van! Gratulálok!
2011. jan. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Köszi neked is.
2011. jan. 20. 13:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!