Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 évesen még nem volt komoly...

30 évesen még nem volt komoly kapcsolatom. Lehet, hogy velem van a baj?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 12:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

nem korfüggő a komoly kapcsolat, lehet valaki lelkileg érett 20 évesen is egy komoly kapcsolatra, de még 40 évesen sem érett komoly párkapcsolatra..

élvezd az életet amig lehet, lehet a környezeted is befolyásol, de ne foglalkozz vele, ha lazán veszed és nem görcsölsz, akkor magától jönni fog az olyan ember aki "talán" majd megfelel

2010. dec. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nagyon vágyok már családra, gyerekre, de még nem találtam meg a megfelelő embert, igazán szerelmes sem voltam még. Én sem akarok egy kapcsolatot, csak azért, hogy legyen valaki, de félek, hogy nem találom meg az igazit.
2010. dec. 30. 12:40
 13/18 anonim ***** válasza:
Miért lenne probléma? Ha Te így jól érzed magadat, kiegyensúlyozott vagy és elégedett (szándékosan nem "boldog"-ot írtam), szereted azt, amit csinálsz, vannak céljaid, akkor nincs semmi bajod. Ne azt nézd, hogy milyennek kell lenned, vagy mit várnak el tőled, ne adj' Isten azt, hogy mi a szokás...
2010. dec. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 tetris ***** válasza:

Van, aki sose talál rá az igazira. Ezt senki se tudhatja előre, hogy mit hoz a sors.

Nem hinném, hogy veled baj lenne. Egyszerűen nem volt eddig szerencséd a szerelemben. Sokan vannak így. Emiatt ne legyen benned önvád.

Talán az új év meghozza a változást.

2010. dec. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nagyon vágyok már családra, gyerekre, de még nem találtam meg a megfelelő embert



Te tudod hogy milyen lenne számodra a megfelelő ember?Mert sokan még magukban sem tudják ezt megfogalmazni,hogy kit és milyen embert képzel el maga mellett és hogy milyen tipusban tudna szerelmes lenni.

2010. dec. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Én nem tudom, hogy milyen lenne a megfelelő, gondolom megbízható, okos, meg tud nevettetni, és lenne benne valami, ami megmozdít bennem valamit. Külsőleg ne legyen se rosszabb, se jobb, mint én. Mindig nyitott szemmel járok, figyelem a pasikat, de még nem is láttam olyant se, akire azt mondtam volna, hogy talán ő lehetne.
2010. dec. 30. 13:04
 17/18 anonim ***** válasza:
Talán csak rosszkor voltál rossz helyen, rossz emberekkel találkoztál. Vagy túl válogatós vagy. Ezer oka lehet. Persze nem érdemes alább adni az igényekből, mert előbb-utóbb úgyis kiütköznének a problémák. Egy időben én is bevonzottam a hülyéket, szerencsére ez már elmúlt :D Remélem, neked is összejön.
2010. dec. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

ha van benned para a komoly kapcsolat iránt, vagy úgy érzed, hogy túl válogatós vagy, akkor szerintem gondolkodj el, és fordulj szakemberhez, mert...


... mert azt te sem gondolhatod komolyan, hogy 35 évesen majd kattan valami, és hirtelen elmúlnak a félelmeid és 180 fokot fordul a hozzáállásod... :/


arról nem is beszélve, hogy ma már nem úgy működnek a kapcsolatok, hogy megismerkedtek és 1 év múlva jön a házasság, gyerek. Van, hogy hosszú évekig "járnak" a felek, mielőtt (főként a pasi) rászánnák magukat. Ha 35 évesen "kapcsolsz" át, akkor utána még 1-6 év, amig megkéri a kezed, vagy összejön a gyerek. Ha esetleg meg becsúszik, akkor mindketten gondolkodhattok, hogy hogy is van a szabad akarat és a gyerekvállalás ügye.


A másik... miért akar mindenki 35 felett szülni? nem olyan jó poén az akkor már. Én 33 voltam tegnap, és legalább 1-2 év mire próbálkozhatunk (anyagiak miatt) a férjemmel. Totál be vagyok tojva, hogy sikerül-e egyáltalán teherbe esni (ugyanis 30 felett már minden hónap számít, sokan már nem képesek teherbe esni), hogy nem leszek-e veszélyezetett terhes, hogy a gyerek egészséges lesz-e (sok betegségnek az anya korának növekedésével nő az esélye), hogy hogy fogom bírni a szülést. És főként, hogy mi lesz akkor, ha nem jön össze... az tönkre tud vágni egy jó házasságot is. Hát csak nyugodtan apellálj arra, hogy majd 35 felett... sok sikert :(


Szerintem 30 évesen... már most úgy kéne alakítanod, hogy a legnagyobb esélyed legyen megtalálni az igazit, és kialakítani a családot (ha akarsz). És ha ennyire nem jön össze, és sejted, hogy veled (is) baj van, akkor neked is lépned kell.

Amúgy meg: keresgélj máshol. VAnnak 28 éves bnőim, akik abban a fixa ideában élnek, hogy a diszkó fogja meghozni a szerelmet nekik. Persze már 3 éve nem találnak ott senkit, aki említésre érdemes. És még mindig nem kapcsolnak, hogy nem ott kéne keresni, mert nekik azok a ffiak mégsem jönnek be...

2010. dec. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!