Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozzam fel a történt...

Hogyan dolgozzam fel a történteket? Csak most tudtam meg, hogy anya elvetette a babáját.

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. Találtam egy pozitív tesztet a napokban. Megörültem. Tegnap leültem apával beszélgetni. Elmondott mindent. Hogy régi a teszt (3 hónapos). 3 hónapja mit sem tudtam az egészről, anya elment abortuszra Pestre apával. Én pedig nyugodtan voltam a suliban. Apa szerette volna megtartani a babát. Próbálta volna befolyásolni az utolsó pillanatban is...de anya mindenképpen abortuszt akart. Apa addig sétált odakint, azt sem tudta mi folyik a kórházban, annyira meg volt illetődve, hogy majd elütötte egy autó. Mikor anya felébredt, sokat sírt. Az abortusz 50.000 ft-ba került. Mondta apa azt is, hogy már nem szereti anyát annyira mint eddig. Na de én ezt hogy dolgozzam fel? Minden vágyam egy kistesó, 5 hónap mulva már születhetne is ha nem kapartatta volna ki anyukám...?! Mondta már anya apának hogy mégiscsak jó lenne mellém egy kistesó...apa már nem akar belemenni, mert fél, hogy megint el akarja vetetni...elmondása szerint anya azért vetette el, hogy jött ugye nekem a felvételi, és nagy hassal nem tudna szaladozni, stb...Egész nap a sírás keringetett, nem tudom feldolgozni. Néha el sem hiszem ezt az egészet...ráadásul anyával nem tudok erről beszélni, mert apa rámkötötte, hogy ez 7 pecsétes titok! MIT TEGYEK??? :\'(:\'(:\'(:\'(
2009. jan. 26. 19:43
1 2
 11/12 anonim válasza:
Szia!En is nemrég tudtam meg, hogy anyám évekkel ezelott, mikor még kicsi voltam elvetette a babáját, de a teljes igazságot nekem nem akarják elárulni. Mindig szerettem volna kistesót, és mindig éreztem, hogy valami miatt nem lehet, na most már meggyozodtem róla!Nekem anyám akarta is volna, csak apám nem. Anyám sokat szenvedett ez miatt, de ez már a múlt és nem lehet megváltoztatni, egyébként talán jobb is így, hogy csak én vagyok, már úgy sincsenek egyutt! Minden van valamiért...
2009. jan. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
64%
Biztos az apádtól volt a baba? ne haragudj, de ez a szaladgálós indok übergyenge, és az anyagi is... most több a pénzetek? Hogy mégiscsak jobb lenne egy gyerek apának.
2009. febr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!