Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki az aki otthon lesz ma este?

Ki az aki otthon lesz ma este?

Figyelt kérdés

Én sajnos igen,megint.Tavaly is itthon gubbasztottam,idén el akartam menni bulizni vhová,de nem úgy jöttek össze a dolgok,szóval ez idén is kimarad.Csak olyan rossz,hogy szinte minden korombeli a barátaival szilveszterezik,én meg itthon a szüleimmel,tesómmal:(

Egyébként meg nem is szeretem annyira a szilvesztert,mert ilyenkor kötelező mindenkinek jól érezni magát,bulizni hajnalig,meg inni hányásig.

Más is lesz otthon ma rajtam kivül?

17/L


2010. dec. 31. 10:31
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Aham. Ilyen kurv@ hidegbe nincs az az isten h akár fél órára is kimenjek a házból...19f
2010. dec. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
87%

én is otthon leszek. A barátommal összevesztünk, lemondtuk a panziófoglalásunkat is, és külön-külön töltjük a szilvesztert otthon. Legalábbis én otthon leszek. Hogy ő hol lesz, azt nem tudom.


26/L

2010. dec. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim válasza:
100%
Akkor már ketten vagyunk.Én is így vagyok ezzel.Sajnos én se tudok elmenni sehova,úgy hogy unhatom a fejemet.
2010. dec. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 Tinker Bell ***** válasza:
100%

Elképzelhető, hogy én is itthon leszek, bár ez estig még alakulhat!


Tegnap iszonyú módon begyulladt a torkom, ma meg annyira köhögök, hogy majd megfulladok. A baj az, hogy idebent a lakásban meleg van, ez nagyon nem jó, na de az udvarra sem ülhetek ki ilyen hidegben! =o(

2010. dec. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%

Én is 17/L és én is itthon szerintem. Hiába kapok minden évben jó pár bulimeghívást, ahogy idén is, nem megyek most sehová. Tavaly voltam, rosszul éreztem magam. Alig vártam, hogy hazamenjek. Utálom a szilvesztert, mintha kötelező lenne berúgni mindenkinek...

Úgy meg nem ajánlatos elmenni egy buliba, ha te nem iszol, mert akik józanon a barátaid voltak... hát ne lásd őket részegen.. :)

Gondolkodtam, hogy felszállok egy vonatra és irány Pest, de az összes "hadra fogható" barátnő/barát már elígérkezett, egyedül meg túl veszélyesnek tűnik. Úgyhogy itthon maradok és talán nem alszom el éjfélig.. ha meg igen, akkor meg ez van. :D

BUÉK mindenkinek! :)

2010. dec. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Én is itthon leszek, nincs kedvem az utcán tölteni ilyen hidegben a szilvesztert. Egyik barátom elhívott házibuliba, de semmi kedvem a drogos, alkoholista haverjaival tölteni ezt a napot, annál már a punnyadás is jobb!:)
2010. dec. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Az előbb írtam ki egy kérdést, ha gondoljátok gyertek Debrecenbe, én is egyedül lennék.(22/L) Nem azért megyek hogy berúgjak de nehogy már az év utolsó napját szomorkodással töltsem! :)
2010. dec. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
L/19 (előző voltam)
2010. dec. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Mármint a 10:45-ös 83 %-os!:)
2010. dec. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Én mennék szívesen Debrecenbe, csak túl messze van sajnos... :(
2010. dec. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!