Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki az aki otthon lesz ma este?

Ki az aki otthon lesz ma este?

Figyelt kérdés

Én sajnos igen,megint.Tavaly is itthon gubbasztottam,idén el akartam menni bulizni vhová,de nem úgy jöttek össze a dolgok,szóval ez idén is kimarad.Csak olyan rossz,hogy szinte minden korombeli a barátaival szilveszterezik,én meg itthon a szüleimmel,tesómmal:(

Egyébként meg nem is szeretem annyira a szilvesztert,mert ilyenkor kötelező mindenkinek jól érezni magát,bulizni hajnalig,meg inni hányásig.

Más is lesz otthon ma rajtam kivül?

17/L


2010. dec. 31. 10:31
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Amúgy mindenkinek jó szórakozást ma estére,vagy jó alvást és Boldog új évet!:)
2010. dec. 31. 11:02
 22/40 anonim ***** válasza:
100%

Mivel korábban ált. vendéglátásban vagy szállodában dolgoztam az ünnepeken, csupa felüdülés már 7 éve a szilveszterem, itthon, eleinte csak a férjemmel, majd plusz a gyerekekkel. :)

Alkoholmentesen, és inkább a lelki összegzésre, eddigiek átgondolására, célokra, tervekre, mint a nagy evésekre vagy ivásokra helyezem a hangsúlyt, nekem ezt jelenti a szilveszter.

Jó szórakozást, ha az eddig szomorkodók mégis elmennek valahová, aki pedig nem, annak is kellemes napot!

2010. dec. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%

Én is itthon leszek. Egyrészt picit beteg vagyok, ahogy többen a családból, így a kisgyerekes rokonsági buli elmarad, max utószilveszterezünk.

Az őszöm melós volt, külföldön voltam, honvágyam volt, így jólesik itthon lenni végre, még szilveszterkor is.

Aztán meg lehet, hogy bután hangzik, de sose szívesen megyek el, mert a mostani blökim nagyon pánikol a petárdától, jobb szeretek vigyázni rá itthon (bár lenne, aki vigyázzon rá helyettem, de biztosabban érzem így).

Utolsósorban pedig nekem a szilveszter buli nélkül szép, nem vagyok nagy buliface alapból sem, és ezen a napon sincs nagy dajdaj soha, max házibuli. Az pedig bármikor bepótolható. :)


Akárhogy alakul a szilveszter, a következő évre minden elképzelhető jót kívánok mindenkinek! BUÉK!


25/N

2010. dec. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%

Mi délután átmegyünk anyósomhoz, koccintunk (remélem, vett kölyökpezsgőt is, mert a férjem vezet, én meg szoptatok), aztán este haza, letesszük a kisfiamat, és megpróbáljuk kihúzni éjfélig. Talán megnézünk egy filmet vagy Scrable-zunk.

Nem mondanám rettenetesnek, de azért nosztalgiával gondolok a pár évvel ezelőtti bulikra.

2010. dec. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy gondolom, hogy tök fölösleges csak azért elmenni valahová, mert szokás, meg menő, otthon maradni meg... Egyáltalán nem szégyenletes dolog. Inkább az az, hogy fiatalabb éveimben az egész haveri társasággal halláskárosulttá buliztuk és részegre ittuk magunkat.

Otthon töltjük, éjfélkor koccintás, azután alvás.

2010. dec. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%

Mi is itthon leszünk a férjemmel. Babát várok, a füstös helyeket kerülöm, egész éjjel fagyoskodni sem szeretnénk...

Max. átugrunk a szomszédokhoz kölyökpezsgővel koccintani, aztán mi is filmet nézünk, Gazdálkodj okosan-t játszunk, hülyéskedünk...

2010. dec. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%

Nincs valaki pest környéki, aki egyedül tölti a szilvesztert? Én nem akarok itthon ülni, de a barátaim lerészegedős bulijaihoz sincs kedvem :D

Valaki valami program? Bááármi! Mert megőrülök. :DD

17/L

2010. dec. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
Én buliban leszek. De nem értek azzal egyet, hogy kötelező leinnod magad a szilveszteri bulikon. Ha te nem akarsz inni, akkor ne igyál. Ennyi. Meg szerintem az magától értetődő, hogy egész éjjel fent vagyunk,ha jó a zene,a kaja és a program. Minek akkor aludni? Úgy is minden este alszunk(már aki :D), 1x 1 évben kihagyhatjuk,nem? Nem vagy egy kicsit szilveszter buli ellenes? :D Ha nem, akkor bocsi, csak úgy tűnik nekem. BUÉK!
2010. dec. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%
Én is itthon leszek debreceni vagyok. Nem volt sehova se lehetőségem menni. 24/L
2010. dec. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%

Én is itthon leszek, bár picit azért sajnálom is. Jövő héten lesz egy vizsgám, és mivel karácsonykor nem tanultam, nem engedhetem meg magamnak, hogy ma készülődjek, reggelig bálozzak, holnap meg átaludjam a napot. Erre a két napra most szükségem van. Még soha semmit nem hagytam ki, ami fontos lett volna, csak azért, mert tanulnom kell. Egyszer belefér:)

25l

2010. dec. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!