Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki az aki otthon lesz ma este?

Ki az aki otthon lesz ma este?

Figyelt kérdés

Én sajnos igen,megint.Tavaly is itthon gubbasztottam,idén el akartam menni bulizni vhová,de nem úgy jöttek össze a dolgok,szóval ez idén is kimarad.Csak olyan rossz,hogy szinte minden korombeli a barátaival szilveszterezik,én meg itthon a szüleimmel,tesómmal:(

Egyébként meg nem is szeretem annyira a szilvesztert,mert ilyenkor kötelező mindenkinek jól érezni magát,bulizni hajnalig,meg inni hányásig.

Más is lesz otthon ma rajtam kivül?

17/L


2010. dec. 31. 10:31
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%
Én a barátomnál leszek, de csak otthon leszünk kettesben. Én a kicsit igényesebb szórakozást szeretem, azaz olyat, ahol nem kötelező addig inni míg eszméletlen vagy. Sajnos a baráti kör hiába nagyon jó, nem vetik meg az alkoholt. Én nem iszom, max 1-2 koktélt. A baráti körünkben egy tipikus házibuli így néz ki: mindenki csontrészeg, a szobák foglaltak, 1xre több hányásban fetrengő részeg csajt dugnak, van aki a földön fekszik a nappali közepén, aki még tud járni az nyomul, vagy énekel, vagy életveszélyes dolgokra szánja el magát. (tavaly az egyik kiugrott meztelenül az ablakon 2. emeltről, egy elég magas házból) Én ezektől besokalltam abban a pár évben, amikor voltam, nem kérek belőle. Barátom szintén nem bulizós és az ő társasága is hasonló bulizási mentalitású. :( Úgyhogy maradunk édes kettesben. :D
2010. dec. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
48%

Engem meghívtak egy baráti társaságba, de én nem akarok odamenni, mert nem érzem ott jól magam... Mehetnék még a szüleimmel is, de ott meg unatkoznék. Ezért megyek mamámhoz..., de én úgy mennék b.nőmhöz, csak sajnos messze lakik... Úgyhogy valószínű a tervem az lesz mára, hogy a tv előtt zabáljuk a chipset!

Szép napot!

13/L

2010. dec. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
92%
23 hetes terhesen nem igazán mehetek bulizni, még ha alig látszik, inni nem lehet cigi füstbe nem megyek itthon leszek a párommal 21/L
2010. dec. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%

11. 10-es:

Az a baj, hogy nekem csak rossz tapasztalataim vannak a szilveszteri bulikról.. Én nem vagyok nagy ivó és az meg nem egy élmény, amikor látod, hogy a többiek halál részegek és jól érzik magukat... Te meg azon gondolkodsz, hogy basszus mi a baj veled, te miért nem élvezed ezt az egészet?... Vagyis az én eddigi szilvesztereim így teltek, de most visszautasítottam minden bulimeghívást és gondoltam majdcsak lesz valami normál program, hogy összejövünk pár barátnőmmel ..stb. De hát nem, úgyhogy maradok itthon. :(

2010. dec. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%
én! nem bírom ezt a bulizzunk kötelező jelleggel mert szilveszter van témát. amúgy is bulizom eleget az évben. sztem nem gáz ha valaki otthon van.
2010. dec. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem én is itthon leszek. Hívott ugyan a barátom a haverjaihoz, de nincs kedvem menni.

Olvasok egy jó könyvet a meleg, kényelmes ágyamban, vagy írom a szakdogámat, ki tudja. Éjfélkor majd iszom egy kis kölyökpezsit, aztán alcsi. :D

2010. dec. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%
Én azóta gondolkodom azon, hogy lehet hogy jobb lenne itthon maradni, mióta felkeltem. Házibuliba megyek, utazok érte vagy 150 km-t, és bár sokukat ismerem, és jóban vagyunk (a sulijaink egy városban vannak, egy kollégiumban élünk), nincs nagy kedvem most menni. Nekik úgy érzem, hogy a piálás része lesz a legfontosabb, míg nekem nem. Alapjáraton az itthoni barátaimmal való bulizásokat jobban szeretem, na meg az osztálytársaimmal valókat (mert nem hozzájuk megyek), szóval lehet hogy jó sz*r lesz ez az újévezés. Örüljetek, hogy otthon maradtok. :S
2010. dec. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%

Én. Minden évben ez van és ugyanúgy érzek, mint te. De én szeretnék szórakozni menni csak nincs kivel :( :( :( :( :(:( :(

15/L

2010. dec. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%
1 éves kislányom napok óta beteg, nem múlik a láza, természetesen itthon leszünk vele, nem hagynám senki másra!!!! Szerintem aludni fogunk, napok-éjszakák óta ébren vagyunk, remélem sikerül picit pihenni...... Egyébként nem hat meg a kötelező szilveszteri jókedv-buli.....
2010. dec. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Mi a párommal ketten itthon leszünk nálam. Távkapcsolatban vagyunk, és örülünk, hogy végre huzamosabb ideig is együtt lehetünk, nem csak egy hétvégét. Meg mi is úgy vagyunk vele, hogy kötelező ilyenkor jól érezni magunkat a buliba, és ezért mindig szarul sül el a buli. Úgyhogy vettünk egy rakat tűzijátékot, 2 üveg pezsgőt, most ment el a párom virsliért, és itthon megnézünk egy filmet, koccintunk, ellőjük a hülyeségeket, amiket vettünk, és ennyi. Illetve van tovább, de azt nem kötöm az orrotokra :P
2010. dec. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!