Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki az aki otthon lesz ma este?

Ki az aki otthon lesz ma este?

Figyelt kérdés

Én sajnos igen,megint.Tavaly is itthon gubbasztottam,idén el akartam menni bulizni vhová,de nem úgy jöttek össze a dolgok,szóval ez idén is kimarad.Csak olyan rossz,hogy szinte minden korombeli a barátaival szilveszterezik,én meg itthon a szüleimmel,tesómmal:(

Egyébként meg nem is szeretem annyira a szilvesztert,mert ilyenkor kötelező mindenkinek jól érezni magát,bulizni hajnalig,meg inni hányásig.

Más is lesz otthon ma rajtam kivül?

17/L


2010. dec. 31. 10:31
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
83%
Én is itthon leszek.8-kor lefektetem a kisfiamat és mellé fekszem aludni:-)
2010. dec. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%

Én párommal leszek, de nem megyünk sehova. Jó lenne, de soha nem találunk jó programot, lehet túl válogatósak vagyunk.

21/L

2010. dec. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:

Nekem már kedvem sincs semmihez...

Az első egy osztálytársam házibulija lett volna, de lemondta a bulit.

Aztán úgy volt, hogy barátnőmmel lemegyünk egy közeli kis faluba, és az unokatestvérével meg 2 fiú haverjával leszünk.Ez az ötlet az én szüleimnek, és az ő szüleinek sem tetszett.Mondták, mondták az ellenérveket, de pozitívumokat egyet se.

Szóval oda se megyünk:/

Valószínűleg az lesz, hogy vagy átjön barátnőm, vagy átmegyek barátnőmöz.Lemegyünk a játszótérre, ők vettek tüzijátékot azokat kilőjjük, megnézzük a városi tüzijátékot és kész.

Azért a pezsgőt, amit előre megvettünk elviszem, megisszuk majd barátnőmmel.

15/L

2010. dec. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim válasza:
100%
Én is egyedül leszek, mert úgy volt, hogy az osztályommal vidéken szilveszterezünk, közben 3 hétig az osztálytársam, akinél lettünk volna, nem tudta biztosra mondani a bulit, így mindenki más alternatívát keresett, engem, aki a osztályát össze akarta volna tartani, mert ők a másidik családom, nem hívtak sehová. senki. és én sem vagyok hajlandó az utcán tölteni a szilvesztert, hajnali négyig, ameddig az első hévem elindul, meg nem fogok kinnt fagyoskodni. úgyhogy 3 év után ismét a szüleimmel fogok szilveszterezni, halál unalomban. az osztályomról meg legalább kiderült, mennyire nem összetartó. =)
2010. dec. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%

Mi is itthon leszünk.

Már jónéhány éve nem járunk el, sokkal jobb itthon ülni, esetleg néhány barátot áthívni, mint egy étteremben ülni, nulla poénokon kényszeredetten mosolyogni és tűrni, hogy belefüstölnek a képembe ... :-)

2010. dec. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
72%
Én is itthon töltöm a szilvesztert, családi körben. Kisfiunkat letesszük időben aludni, mi pedig nézzük a tévét a jó meleg lakásban. Kell ennél szebb év vége?
2010. dec. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%

Itthon :)


a faluba sz@r sincs ... egymagam minek .... a baráti társaságban nem érzem magam jól ... na meg 13/F ...

2010. dec. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok,

mi kettesben leszünk a férjemmel. Sütit eszünk, forró csokit iszunk, activity-zünk, nézünk a tv-ben valami szilveszteri összeállítást. Nekünk ez a legjobb program! És éjfélkor a szomszéd tuti tüzijátékozni fog (nekünk is)! :)

BUÉK mindenkinek

Mimi 27L

2010. dec. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%
Hová valósi vagy? :)
2010. dec. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

köszi a sok választ:)

hát az isten háta mögött vhol:)

2010. dec. 31. 11:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!