Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 26 éves srác vok az a gondom...

26 éves srác vok az a gondom h a menyasszonyom 6 év után azt mondta h vége a kapcsolatunknak. öszerinte az volt a baj hogy féltékenykedtem "nem alaptalanul". Én mindent megadtam neki és erre tessék, szerintetek velem van baj?

Figyelt kérdés
2010. dec. 31. 22:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
52%
22:43 oltári nagy baromságot ír...
2010. dec. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

22:43

Végülis... én nem tudom... Mi is két éve vagyunk együtt a párommal, össze is házasodtunk és mindent megadunk egymásnak, ami lehetséges és ami tőlünk telik, amit szívből tudunk adni. Biztos mindenki másképp van ezzel. :)

31/N

2010. dec. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
27%

22:43-as vagyok.


Szeretek egy férfiért harcolni és szeretem a kihívásokat.

Egyáltalán nem azt írtam hogy semmit nem adunk meg a másiknak.

2010. dec. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Féltékenykedtél, de nősülni nem akartál. Ezt unta meg benned. Közben meg ugye mult az idő, és a reménye, hogy valaki elveszi feleségül. És te még akadályoztad is, hogy rendes pasit keressen magának. A legtöbb nő férje gyerekre, családra vágyik. És nem ilyen semmitérő összeköltözésre.
2011. jan. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Utolsó! Szerintem teljesen igazad van!
2011. jan. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!