Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » BUÉk mindenkinek hogyan telt...

BUÉk mindenkinek hogyan telt a 2010-es évetek? Tettetek fogadalmat idén?

Figyelt kérdés
személy szerint nekem nem volt olyan rossz szerintem az ideji szarabb lesz :(
2011. jan. 1. 00:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt olyan rossz,remélem ez jobb lesz,bár már most 40 fokos lázam van(tényleg annyi!!),kórházba is kell mennem többször is,remélem ez jobb lesz.:) Nem tettem fogadalmat,elis felejtettem,de sztem úgysem tartottam volna be.

BÚÉK!:)♥

2011. jan. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
az nem olyan jó nekem karácsonykor volt 40 fok os lázam :P
2011. jan. 1. 00:44
 13/23 anonim ***** válasza:
75%
Összességében jól telt el. Nagyon rossz dolog nem történt velem- Nem volt könnyű persze, a jövő pedig még nehezebb lesz. Gimnáziumban kezdem majd az utcsó évet, kicsit félek. De azt hiszem és remélem kezdek rátalálni önmagamra :)
2011. jan. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
100%
Is-is, kipróbáltam, átestem egy rakás dolgon,sportoltam sokat,buktam sok pénzt, de kerestem is, vesztünk össze barátokkal, ki is békültünk, lett csajom, aztán szakítottunk,kajáltam és buliztam jókat olyannyira, h most itthon baszom a rezet, és azzal áltatom magam, hogy mi a francnak ez a kötelező örülés ezen a napon...persze megértem én, szilveszter halleluja, de attól ugyanúgy felkelsz holnap, és ugyanúgy lesznek nagy(ha nem nagyobb) bulik ezévben...Fogadalmak? mi a francnak kötnél fogadalmakat egy bizonyos naphoz? az már régen rossz ha egy naphoz kötöd őket szerintem, cáfolj nyugodtan. És hogy milyen lesz? Amilyenné Te teszed. Hajrá!
2011. jan. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Nem telt a legjobban a 2010-es évem, két rokonom is meghalt (egyiküket, a nagyanyámat nem igazán szerettem, mert minig keresztbe tett nekünk, de vele kapcsolatban a halála utáni botrányt meg a családi viszályokat hagytam volna ki... nagybátyám üzérkedett és meglopott minket a háttérben, ezt több éve tudtuk, és amikor kiborítottuk a bilit, akkor mi lettünk elmondva mindenféle tetves pénzleső szemét népségnek), és nem sikerült színházi gyakornoki állást szereznem, pedig szerettem volna...


Olyan fogadalmat tettem, hogy több pesti színháznak írok gyakorlatos állással kapcsolatban, illetve hogy legalább nyárra vállalok vmi egyéb munkát (de úgy tervezem, hogyha nem sikerül erre a félévre/évre gyakorlati állást szereznem, akkor egyetem mellé is keresek munkát)... és hogy többször megmondom azoknak a magamét, akikkel nem értek egyet, meg akik keresztbe tesznek nekem, mert eddig túl kedves és megértő próbáltam lenni mkivel, és ezt kihasználták és természetesnek vették...


21/l

2011. jan. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
75%

Pocsékul telt, folyamatos megélhetési problémákkal, teljesen egyedül és a barátok is nagyon lemorzsolódtak.

Ezen felül pozitívum, hogy sikeresen elvégeztem felnőtt fejjel egy iskolát, és van három új szakmám, de erőfeszítéseim ellenére munkanélküliként kezdem az újévet.

A pénztelenség miatt fel kellet adnom az önálló otthonom és a szüleimnél lakva kezdem az új évemet.

Hát ennyi.

Fogadalmat nem tettem, mert nem hiszek benne, önállóan megélni szeretnék tudni, de nem jók egyenlőre erre a kilátásaim.

2011. jan. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
75%

00:54 vagyok...


Nem mintha nem történt volna jó dolog is velem 2010-ben... legalább megtudtam, ki az igazi barátom, és ki sértődik be vmi apróságon, amikor ő sokkal durvább dolgokat elkövet ellenem... ezt én végértékelésként jó dolognak nézem, mert így már nem tudnak kihasználni, és ilyen barátra egyébként sincs szükségem. De volt jó sok buli, szereztem pár jó havert, több élő koncerten voltam, mint valaha (és nagyon élveztem), jó sok új, fantasztikus előadót ismertem meg, félig örököltünk/félig megvettünk a Balatonnál egy nyaralót, amit egész évben újítottunk, és most már lakható állapotban van, a múlt félévem tök jól sikerült egyetemen... :)...

2011. jan. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
75%

00:57 vagyok... az ELSŐ 00:54 voltam :)...

(ja, és utolsóhoz még ennyit, hogy végre sikerült egy új igaz barátot is találnom, aki ráadásul szintén színházrajongó, és nemcsak musicalre meg ilyem lájtos előadásokra hajlandó eljönni, hanem komolyabb darabokra is :D).

2011. jan. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
akkor szerencséd van hogy ilyen barátod van na szerintem elteszem magam holnapra buék mindenkinek
2011. jan. 1. 02:58
 20/23 anonim ***** válasza:

Nem volt rossz - egyátalán - a 2010-es évem... legalábbis 2009-hez képest!


de 2011-ben még jobbra száámítok...

2011. jan. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!