Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » BUÉk mindenkinek hogyan telt...

BUÉk mindenkinek hogyan telt a 2010-es évetek? Tettetek fogadalmat idén?

Figyelt kérdés
személy szerint nekem nem volt olyan rossz szerintem az ideji szarabb lesz :(
2011. jan. 1. 00:11
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Voltak rossz és jó dolgok is ebben az évben.

Rendeztem egy csodálatos ballagást az öcsémnek, kidobtam az életemből egy alkoholista barmot (ezt a lépést már hamarabb meg kellett volna tennem), túléltem egy tüdőembóliát, mely orvosi mulasztás miatt történt (elhalt a tüdőm egy része), majd ha ez nem lenne elég volt 3 mellkas-csapolásom. De ezek miatt csak erősebb lettem és rájöttem, mennyire halandó is vagyok (22 évesen az ember nem ilyenen gondolkodik) valamint kiderült kik is az igazi barátaim. :)

Nem fogadtam meg semmit. Reménykedem, hogy minden kontroll alkalmával csak is jó híreket kapok és idővel már csak egy rossz emlék lesz ez az év. Inkább elhatároztam, hogy nyitottabb leszek az emberek közeledésére és remélem, hogy megtalálom a párom. :) Végülis még van 364 napom rá. :D

2011. jan. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nekem borzalmas volt,elhagyott a vőlegényem, elvesztettem a munkám,egyedül maradtam két gyerekkel, és a barátaim fele is elmaradt. De ezt nem is bánom, kiderült kik az igazi barátok. Idén viszont, próbálom bevonzani a jó dolgokat, hátha sikerül.Ujra van munkám, és találtam Valakit, akivel nagyon szereteném ha sikerülne.Ugyhogy már mindenképp jobb az idei év:)

Sok Boldogságot mindenkinek!

2011. jan. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

voltak jó és rossz dolgok is, de inkább monotonnak mondanám. az ideibe remélem belecsúszik egy eljegyzés is:)

Fogadalom? tettem, igen, többet is, remélem, hogy sikerül is betartani őket:)

2011. jan. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!