Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról a...

Mit gondoltok azokról a nőkről, akik terhesen fotóztatják magukat (és ezt a nyilvánosságnak is megmutatják, nemcsak a férjnek), utcán mutogatják a hasukat rövid felsőkben stb?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 13:14
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem is szép a hölgy. Rólam is készültek fotók várandósan, kismamafehérnemű-katalógushoz. Nyilván kabátot, vagy búvárruhát kellett volna vennem alájuk, hogy ne sértse az erénycsőszöket. A strandon is kétrészesben napoztam, nem egy otromba lebernyegben. Senki sem nézett rám megütközve, csak néhány randa boszorka.
2011. jan. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
14%

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:30


Az meg szintén az, én úgy a terhes hasról amblokk gondolom hogy undorító, felőlem kabát is lehet az illetőn, nem szeretem ha egy ilyen nő van a közelemben. Le lehet pontozni, attól nem változik a véleményem. 20L

2011. jan. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
89%
A 13.45-öst nyilván a gólya hozta. :) Vagy anyádat is undorítónak tartod, amiért kihordott?
2011. jan. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
93%
Semmi kivetnivalót nem találok benne, HA SZÉP és ÍZLÉSES A FOTÓ! Sok olyan nem terhes nő is mutogatja nyáron a hasát, meg mindenféle háját-báját, akinek nem lenne szabad, mégsem mondja nekik senki, hogy nem kéne, mert nem szép, vagy nem akarják meghallani a kritikát.....
2011. jan. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
90%
Nem talalok semmi undoritót,ha egy terhes nõ emlékként lefotoztatja magat,és majd megmutatja a gyermekének.Viszont,hogy mindenki lassa,hogy nézzetek milyen szuper vagyok terhesen is,ezt mar kihivónak tartom.Rubint Rékat is lattam,ahogyan pózol a foton,hat tegye,ha neki ez jól esik.
2011. jan. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem semmi baj nicns azzal, bár az nekem sem tetszik, hogy a tévé is bemutatja. Szerintem egyáltalán nem undorító ha valaki terhes, sőt, nagyon aranyos. AKÁR STRANDON IS, AKÁR EGY SZÁL KIS NYÁRIRUHÁBAN IS NYÁRON.

Egyébként ha terhse leszek, én is szivesen fotóztatnám magam, bár nem akt fotókat, de láttam már olyat, hogy mondjuk halloweenkor tököt festettek a hasára a lánynak, és cask a pólóját húzta fel, minden uyganúgy volt rajta, szerintem nagyon aranyos, vagy mikor gipszmintát vesznek a hasról. Egyébként kedves egyik válaszoló, elég szánalmas, hogy 20 évesen nő létedre itt tartasz..

2011. jan. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
89%
Semmi különös nincs benne szerintem.
2011. jan. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
22%
Undorító alapból is nemhogy még így fényképezni... Következőnek sz*rás közben fogják fotózni őket...
2011. jan. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
48%
Hm, érdekes felfogásod van, kérdező. Én 24 éves nő vagyok, és ugyan nem akarok gyereket, undorítónak találom a terhességet és a szülést, DE attól még eljut az agyamig, hogy ez egy természetes állapot! Nem illik a nagy pocakot mutogatni? És akkor mivan? Akkor már inkább az aktmodelleket fikázd, akik a p*nájukat és a mellüket mutogatják! Vagy azt talán illik? Ha pedig valakinek nem tetszenek Réka, vagy más terhesfotói, roppant egyszerű a megoldás: nem kell nézni! :) Azért valljuk be, ők is pénzből élnek, és hülye lenne nemet mondani, ha fizetnek neki érte. Ráadásul terhesen is kurv@jó formában van, igenis van rajta mit mutogatni!
2011. jan. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

Elég éretlen vagy, ahhoz képest, hogy 24 éves vagy...Írtam, hogy szerintem undorító vagy hogy elítélem? Vagy azt, hogy szerintem tök jó ötlet?

Nem nyilvánítottam ki véleményt, nem tudod mit gondolok erről. Csak egy kérdést tettem fel.

2011. jan. 5. 14:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!