Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek nincsene...

Van itt olyan, akinek nincsenek igazi barátai? Miért alakult így?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 15:11
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

20:44-es válaszadónak:


Igen, csak anyukám miatt szakított velem (ennek már 10 hónapja és azóta is sündörög, véd minden fiútól, udvarolgat tovább, stb.) és nemrég mondta, hogy talán még újrakezdhetjük. Most várom, hogy mit lép. Szerintem is leszenk még szép dolgok az életemben, csak meg kell "látni" őket! Én alapjában véve is mindig, mindenben és mindenkiben először a szépet és jót "látom", emiatt sokan ki is használtak/használnak,d e képtelen vagyok a rossz oldalát nézni a dolgoknak, mert optimista vagyok! Igen, a család tényleg nagyon jó lhet, csak sajnos nekem nincs családom, mert már minden rokonom meghalt, egyedül anyukám van nekem!

2011. jan. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
igen
2011. jan. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!