Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig piszkálnak valamiért....

Mindig piszkálnak valamiért. Hogyan állítsam le őket?

Figyelt kérdés
Jelenleg munkanélküli vagyok, és sehonnan sem hívtak vissza ahova jelentkeztem. Igaz még csak kb 1 hónapja keresek munkát. A távoli rokonság/szomszédok, rendszeresen b*sztatnak azzal, hogy: mégis mit csinálsz egész nap, otthon ülsz? (Hát mégis mit csinálnék? Mosok, főzök, bevásárlok, angolozok néha stb.) Ha nincs munka, akkor mit csináljak? Meg akkor jönnek azzal, hogy: bezzeg az én unokám 2 hónap alatt olyan munkahelyet talált, hogy 300.000 Ft-ot keres, meg azok akkora királyok, én meg egy semmi vagyok.... Tényleg mindenért piszkálnak, ha találkozunk kb 5 perc alatt 200 a vérnyomásom.
2011. jan. 5. 20:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! egy dolgot tehetsz szép világosan elküldöd őket melegebb éghajlatra aki segiteni nem tud ! az maradjon csöndbe .Mindenki sepregessen a portája előtt! és még vmit talán meg kéne mondani a kedves szomszédoknak rokonak hogy ismerik ezt a mondást.Ma én holnap te!
2011. jan. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nagyanyám engem is b@sztatott egészen addig, hogy miért nincs munkám, amíg a pesten élő nővére fel nem hívta egyszer panaszkodni, hogy a kétdiplomás unokája nem talál munkát már hónapok óta. Akkor realizálódott benne, hogy nem a levegőbe beszélek. Mellesleg nem mindenki akar , vagy tud a fővárosba menni. két hónap még nem olyan sok. Én már 8 hónapja próbálkozok, de még havat lapátolni se hívtak be az önkormányzattól.

Kitartást!

Üdv!

Egy diplomás a keleti végekről...

2011. jan. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Háát ez jóó.:D "Megmondanád mi a szakmája az ipsének?" Nagyot szakadtam rajta. :D Amúgy sztem ne törődj velük,b*ssz oda nekik,vagy ha talizol vkivel,akiről tudod h ilyen,ne állj le vele beszélgetni,mondd azt h állásinterjúra mész,akkor befogja a pofáját. :D
2011. jan. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

2 hónap alatt 300.000 huh... bérgyilkos a csávó? :)


Amúgy nekem sincs munkám, mióta kijártam a sulit (május óta).


Alkalmazott nem tudok lenni (nem szeretetem ha irányítanak, ha én irányítom a főnököm, akkor meg kiba..nak)...


Általában engem is "piszkálnak" néha rokonok, barátok, néha pedig sksm (se kutyám se macskám) ismerősök. Mindig leállítom őket valahogy, jól tudok reagálni, ha beszólnak valamit :)

Pl. tegnap beszólt egy volt osztálytársam anyja... "Az én kislányom titkárnőnek ment a ... céghez és havi 130-at keres! Ehhez képest te otthon ülsz."

"Persze, ismerem a lányod, a 130-ban benne van az esti torna is, mert nem az esze miatt vették föl."

Nem tudott mit mondani oszt elment XD


20/F

2011. jan. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Tényleg kíváncsi vagyok. 20 évesen még képezhetném magam!
2011. jan. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Igazán fogalmam sincs mit tanult. Ja de: közgazdasági szakközépbe járt, de csak ennyi tudok.

De amúgy kezdek rájönni, hogy ez aki az unokájával b*sztat, sokat kamuzik. :D

Múltkor még azt mondta, hogy: hát igen, az ő unokájának könnyű elhelyezkednie, mert elvégzett vagy 5 iskolát. Kérdeztem, hogy van diplomája is? A válasza az volt, hogy igen persze hogy van. Rá pár héttel megint szóba került, és akkor meg már én hoztam fel, hogy van neki diplomája. Akkor meg már azt mondta, hogy: neeem nincs neki :D

De állítólag valami újságírói suliba is járt, most meg valami svéd ügyvédi cégnél dolgozik. De sokszor volt már, hogy ez az unokás ismerős lebuktatta magát, hogy összevissza beszél, szeret nagyot mondani. Máskor pl volt olyan, hogy azt mondta hogy a fia egy nagy cégnél dolgozik, targoncás, pakolja a mosóporokat. Máskor meg azt mondta, hogy rendszergazda :D

Áhhh

2011. jan. 20. 22:46
 17/17 anonim ***** válasza:

Hát én érettségizett pék-cukrász vagyok. Kismama.

Jelenleg nyelvet tanulok.

Szerintem sokkal szarabb lesz nekem.

Kitarás. Pont az ilyen negatív infonénik cseszik el az ember önértékelését!

Egy régi válaszban olvastam, de nagyon jó szöveg és ide is passzol:

Vedd be a leszarom tablettát, de kettesivel!

2011. jan. 21. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!