Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megkérdezik tőled, hogy...

Ha megkérdezik tőled, hogy érzel-e még valamit az exed iránt, hogyan reagálsz?

Figyelt kérdés

Az ügy hosszú és bonyolult. A lényeg, hogy tegnap (okkal!) megkérdeztem a páromat, hogy érez-e még valamit az exe iránt. Azt mondta nem mondja meg. Se nemet se igent nem mondott.

Kicsit aggasztó, hogy 2 év után nem tudja kinyögni,hogy igen vagy nem.


2011. jan. 10. 10:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is ettől félek, hogy lehet, hogy sosem fogok kiszeretni az elöző páromból. Valószínűleg még érez valamit, de ez nem biztos, hogy már szerelem, hanem egy mély kötelék, ami több mint barátság de nem szerelem. Azért nem hiszem, hogy 2 évig csak poénból van Veled:)


L/19

2011. jan. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen nemet mondok, mert ez az igazság, igazából közömbös, nem érdekel mi van vele, de rosszat sem akarok neki, és szerintem ez az egészséges.
2011. jan. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nemet válaszolnék. Nemrég felvette velem a kapcsolatot a férjem előtti exem. Férjem kicsit furán nézett, de mondtam, hogy csak kíváncsiságból beszélek vele, hogy mi történt vele az elmúlt években. Megmutattam a leveleket, férj megnyugodott, én két levélváltás után meg a kíváncsiságomat is elvesztettem.
2011. jan. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy csak azért mondta azt hogy nem mondja meg, mert félt attól hogyha azt mondja nem érez iránta semmit akkor te nem hiszed el.
2011. jan. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a 2 év azért jelent valamit. (Az exével mennyi ideig volt együtt?)

A se igen, se nem tényleg gáz. Milyen stílusban "mondta" a se igen se nemet? Komoly arccal, elgondolkodva? Vagy nevetve, viccesen, csipkelődőn?

Ha ez utóbbi, az jó lehet, mert akkor lehet csak tetszik neki, hogy úgymond "versengesz" érte okkal/ok nélkül. Nem tudom jobban leírni, érted mit gagyarászok? :-)

2011. jan. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy érzek iránta valamit!Hiszen egy pár voltunk!Szép volt jó volt de elmúlt!:) Érdekel mi van vele (persze nem napi szinten beszélünk max 2havonta) de jóban vagyunk!Olyan baráti kapcsolat van köztünk!A párom aki ma ár a férjem ezt elfogadta....nincs kivetni valója!:) 22/L
2011. jan. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

A párom exe külföldön él. Egy közös ismerőstől megtudtuk, hogy cirka 10-12 nap és hazalátogat a városba.

Párom az elmúlt 3 napban elkezdett furán viselkedni. Szerinte nem illünk össze, gyerekes vagyok, soha nem leszek jó feleség, nem tud elviselni, nem szeret már stb. - ilyeneket mondogat.

Ekkor kérdeztem rá, hogy érez-e valamit az exe iránt.

2011. jan. 10. 10:31
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki érez valamit az exe iránt,és ez nem feltétlenül pozitív érzés.
2011. jan. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Kb 9-10 hónapig voltak együtt, a nő megcsalta, megverette, és a párom vállalkozását is tönkretette, tehát majdnem 2 milliót bukott a párom emiatt a nő miatt.
2011. jan. 10. 10:33
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem viccelődve mondta, hanem sértődötten.
2011. jan. 10. 10:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!