Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megkérdezik tőled, hogy...

Ha megkérdezik tőled, hogy érzel-e még valamit az exed iránt, hogyan reagálsz?

Figyelt kérdés

Az ügy hosszú és bonyolult. A lényeg, hogy tegnap (okkal!) megkérdeztem a páromat, hogy érez-e még valamit az exe iránt. Azt mondta nem mondja meg. Se nemet se igent nem mondott.

Kicsit aggasztó, hogy 2 év után nem tudja kinyögni,hogy igen vagy nem.


2011. jan. 10. 10:21
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Este mindenképp beszélek vele, mert elegem van. Soha semmi problémája nem volt azzal, hogy nem életcélom a főzés és a takarítás. Most hirtelen akkora baj lett, hogy nem is illünk össze.
2011. jan. 10. 12:04
 22/24 anonim ***** válasza:
Természetesen nemet mondok. Olyan nekem az exem, mint egy távoli ismerős. Ha valahol összefutnánk, biztos megkérdeznénk egymást: hogy vagy, mi újság? Ilyen szinten még érdekelne, mi van vele, hiszen egy nagy szerelem volt a miénk, aminek igencsak mély lelki alapjai voltak, és attól függetlenül, hogy a szerelem végérvényesen elmúlt, mint embert, nem gyűlöltem meg.
2011. jan. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

*Nyilván a Kérdező szereti a férfit és ezért nem szeretne szakítani.


Pedig ha a kérdezőt már nem szereti az a férfi, nemigen marad más választása.

a) tűr még egy ideig, közben megalázzák (esetleg meg is csalják) - majd elhagyják, önbizalma semmi nem marad

b) nem várja meg mindezt és szakít - megmarad az önbecsülése és sokkal könnyebben kezdi újra az életét a szakítás után


Tudjátok, ha valaki ki tudja mondtani, hogy "nem szeretlek", az már nagyon gáz. Ezt szerintem nem lehet kimagyarázni és visszaszívni. Véletlenül nem mond ilyet az ember. Ha meg nincs szeretet, mi értelme az egésznek?

Ha egy kapcsolatban van KÖLCSÖNÖS szeretet, a problémákat meg lehet beszélni, meg lehet oldani. Ha egyik részről nincs szeretet, akkor nincs mit tenni.

Ha a pasiban már nincs szeretet, előbb-utóbb lesz - de nem a kérdező iránt. A kérdező pedig megérdemel egy olyan férfit, aki szereti őt. És minél előbb kilép egy meddő kapcsolatból, annál előbb lesz esélye a boldogságra.

2011. jan. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nem tervezném a jövőmet egy olyan pasi mellett, aki ilyen kérdésre (nem poénból) ilyet válaszol.
2011. jan. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!