Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megkérdezik tőled, hogy...

Ha megkérdezik tőled, hogy érzel-e még valamit az exed iránt, hogyan reagálsz?

Figyelt kérdés

Az ügy hosszú és bonyolult. A lényeg, hogy tegnap (okkal!) megkérdeztem a páromat, hogy érez-e még valamit az exe iránt. Azt mondta nem mondja meg. Se nemet se igent nem mondott.

Kicsit aggasztó, hogy 2 év után nem tudja kinyögni,hogy igen vagy nem.


2011. jan. 10. 10:21
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Én nem érzek semmit az exem iránt már. Eleinte utálatot (én hagytam ott, mert csúnyán viselkedett velem).

De az már tök fura lenne, hogy ha a te párod exe ilyen ocsmány módon viselkedett vele, akkor még pozitívan érezne iránta.

2011. jan. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a párod tipikus esete annak, hogy hiába használta ki tette tönkre egy nő, mégis érdekli, izgatja , hogy megint találkozhat vele, és az már durva, hogy azt mondja neked, nem szeret, nem lennél jó feleség.... elég egyértelmű, ha a nő nyitott lesz , akkor ő azonnal őt választja...
2011. jan. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Azt mondta, nyáron is összefutottak, és legszívesebben leköpte volna ezt a nőt.


Azért fura az egész, mert egy hete még arról beszéltünk, hogyan rendezzük be a közös lakásunkat, milyen bútor legyen a konyhában stb.

Most meg jön ezzel a "már nem szeretlek" dumával.

2011. jan. 10. 10:44
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

*Szerinte nem illünk össze, gyerekes vagyok, soha nem leszek jó feleség, nem tud elviselni, nem szeret már stb. - ilyeneket mondogat.


Mi a kérdés?! Én már régen csomagolnék.

Kérdező, tök mindegy, mit érez az exe iránt, ha rólad ez a véleménye!!!

2011. jan. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Ha nyíltan kimondta, hogy nem szeret, ideje elgondolkodnod, hogy hogyan lépj tovább. Teljesen mindegy, mit érez az ex iránt. Én ilyen helyzetben azonnal átgondolnám, milyen lehetőségeim lesznek, ha kirúgom, és amint megfelelő a helyzet, szakítanék vele.
2011. jan. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Nyilván a Kérdező szereti a férfit és ezért nem szeretne szakítani. Elöző héten még a bútorokon gondolkoztak!:S


Most már biztos, hogy a nő zavarta össze. Hagyj neki egy kis időt, hogy lehiggadjon. Mindenesetre közöld vele határozottan, hogy ne mondjon ilyeneket mert neked ez fáj. Szerintem még szeret csak összezavarodott!


L/19

2011. jan. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
76%
Azt írtad, 3 napja kezdett el furán viselkedni. Eddigi férfiakról szerzett tapasztalataim alapján úgy vélem, 3 napja van valaki más az életében. Lehet, hogy nem megcsalásról van szó, csak találkozott valakivel, aki tetszik neki, és úgy érzi, van nála esélye. Azért van még veled, mert a pasik csak akkor hagynak ott egy nőt, ha már megvan a következő. Persze lehet, hogy nincs igazam, de velem már történt ilyen (el is váltunk). 36/L
2011. jan. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Az elmúlt 3 napot velem töltötte. Miután megtudta, hogy az exe hazajön, azóta viselkedik furán.


Nem hiszem, hogy lenne valaki más az életében. Az exe hallatán változott meg. Csak nem tudom miért.

2011. jan. 10. 11:15
 19/24 anonim ***** válasza:
:)
2011. jan. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Tudod itt a legnagyobb gáz az,hogy azt mondja hogy nem szeret. Ha van másik nő,ha nincs-teljesen mindegy. Én leültetném hogy beszélgessünk.kérdezd meg újra,hogy szeret e. Ha kitérő vagy nemleges választ kapsz,csomagolj. Ne légy megértő,ne hivatkozz arra,hogy össze van zavarodva,és ne adj neki gondolkodási időt! Ha tudja hogy te ott leszel neki,a másik nőn fog kattogni az agya. Ha meg tényleg szeret,akkor majd észhez tér egyből ha látja,hogy komolyan gondolod a szakítást...

Én nem akarok vészmadár lenni,de szerintem nem normális ahogy a párod viselkedik. Tudod a szerelem és a gyűlölet közt nincs sok különbség,és a párod látványosan meg van bolondulva már a gondolattól is,hogy a nő a városban lesz. Nem hiszem hogy szeretné,de nagyfokú érzelmeket és indulatokat vált ki belőle... Tudom hogy nehéz,de te is tudod a megoldást! Ne légy a lábtörlője,ne élj megalázva,kétségek közt vergődve!

Amúgy a kérdésedre a válasz:azt válaszolnám,hogy nem érzek már semmit,mert nem ok nélkül vagyok együtt a párommal 4 éve. Az exszel jó volt,szép volt,elmúlt. Érdekel mi van vele,hogy alakul az élete,de ennyi.nem kavar fel érzelmileg.

A gondodra visszatérve;légy bátor,és beszélj vele újra. Majd írd meg mi volt,szurkolok! Kitartás!!!

2011. jan. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!