Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pont 3 hónapom van a szülésig....

Pont 3 hónapom van a szülésig. Mennyi esélyem van bejutni egy anyaotthonba? Sajnos csak múlt héten kezdtem el, mert akkor derült ki, hogy a (baba apján kivül) szüleim sem szeretnék, ha visszamennék hozzájuk.

Figyelt kérdés
Valakinek van valami tapasztalata anyaotthonokkal kapcsolatban? Köszi a válaszokat.
2009. jan. 31. 19:57
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mi a helyzet?Tudtál vmit találni?

2009. febr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Szió! Hát semmi. Pedig elég sok telefonszámot, segélytelefont felhívtam. Holnap is megyek egy helyre elbeszélgetésre. Az egyik segélytelefonos is ígérte 2 napja, hogy visszahív, hát azóta sem. A baba apja pedig teljesen elérhetetlenné vált.( Még egyszer nem ezzel akartam megfogni és eddig semmihez nem járult hozzá.)

K.O.

2009. febr. 4. 22:00
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom hogy nem tudsz jó hirekkel szolgálni!

Lehet hülyén gondolkozok de szerencsére nem voltam még ilyen helyzetben!

Miért nem próbálod meg hogy hirdetéseket adsz fel!Egy próbát megér!Nem egy olyan ember van szerintem aki csak azért adja ki albérletbe a lakását mert hogy lakva legyen!Mondjuk egy vidéki házat cserében rendbe raknád vagy ha idös néni mellé mennél cserében föznél rá!Tudom rossz ez is meg hát idegennel lakni a baba mellett kiszolgálni egy vadidegent de egyenlöre szerintem több mint ha az "utcán" lennétek!

Vagy szerinted/szerintetek mit csinálnak ha kórházba bejelented hogy nincs hová menned!?Elvennék babát talán?Nem tudom nem voltam ilyen helyzetben hála isten!

Amúgy hova valósi vagy?

Irhatsz privit ha gondolod!

2009. febr. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Szia,hogy alakult az életetek azóta ? ha szoktál még ide járni írhatnál (jó) híreket!
2013. márc. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!