Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok most emiatt...

Jogosan vagyok most emiatt rosszkedvű és mérges kicsit?

Figyelt kérdés

Már pár hete megbeszéltem a barátommal, hogy holnap elmegyünk korizni. Alig tudtam rávenni,mert ő msot fog először korizni, és nem akar égi .. :D na mindegy rávettem, és eljön a kedvemért. :)

A rossz oldala az, hogy most mostohaöcsémnek is jönni kell ... apám azt tervezte, hogy holnap együtt megyünk 4en majd valahova, de ugye mondtam, hogy nekem nem jó. akkro mondta, hogy jó, de akkor jöjjön már öccs is ... de most csak a barátommal szeretnék lenni ... legalább az első korizásánál lennénk CSAK ketten... (L) de nem, mert öccsnek is jönni kell ... egykorú velem, de annyira segghülye, hogy áhh ... rettenetesen idegesítő természete van, és ezzel tuti hogy elrontja majd az egészet. Amúgy szeretem őt, mert rendes alapvetően, de akkor is ... és nemtudom, most megbeszéljem e velük, hogy hát ne jöjjön most velünk, vagy haggyam, hogy jöjjön ...? :(

Köszönöm a segítő válaszokat.


2011. jan. 15. 19:49
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Semmigáz. :D
2011. jan. 15. 20:19
 22/23 anonim ***** válasza:

Ha megkéred a majdnemöcsédet, biztos azt fogja mondani, hogy rendben nem fog elmenni, de ha nincsenek nagyon barátai, és veletek egyébként szívesen menne, akkor ezzel eléggé megbántod, és azt hiszem ennyit nem ér az a korizás.


Én inkább azt beszélném meg az öccsel, hogy legyen olyan hogy kettesben hagy titeket, amikor magától lelép teázni, leül valahová távolabb vagy elmegy sétálgatni egyedül. Akkor tudsz kettesben is lenni a barátoddal, meg tudtok közösen is lenni.

Sokkal egyszerűbb előre megmondani neki, hogy persze jöjjön, meg elökörködtök együtt, de hogy ha jelzel neki, akkor lépjen le 10-20 percre, aztán vissza aztán megint el... Így a legtisztább. Meg fogja érteni.


32/N

2011. jan. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Hát szerintem ez nem jó ötlet. Az nem jó neki, hogy így összevissza lenne ... egyszer velünk egyszer egyedül. Az elég kényelmetlen szerintem mindenkinek, Tisztább ez így, hogy jön vagy nem jön. Nem 5 éves már, hogy velünk kelljen lógni...megkell értenie. Ha 5évesként kezeljük, akkor sosem fog felnőni.

Rendesen megbeszéltem vele, hogy nem lenne e gond, hogyha msot ő nem jön, és majd máskor elmegyek külön csakvele ... és azt mondta hogy persze, nem haragszik, Szépen megtudtuk ezt beszélni, és semmi baj nem lett belőle. Meg lett oldva.

Köszönöm a válaszokat..! :)

2011. jan. 15. 21:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!